Francouzi se zbláznili, zakázali prostituci | Reflex.cz
nahoru

Francouzi se zbláznili, zakázali prostituci

Jiří X. Doležal8. dubna 2016 • 09:13
Francouzi se zbláznili, zakázali prostituci
foto: Profimedia

Neomarxistické bludy o potenciálu sociálního inženýrství vybujely ve Francii do rozměru dříve obvyklého jen ve Skandinávii. V rámci boje proti zneužívání žen v zemi zahajují represe proti konzumentům sexuálních služeb. Budou chtít úředníci zakázat sexuální pud?

Francie přijala zákon, který má provždy skoncovat se sexuálním vykořisťováním žen. Zákon má nejednoduchý cíl - vymýtiti prostituci jakožto ponižování žen. Pomineme-li skutečnost, že nevěstka Šamchata z Urúku, města prostorných tržišť, se vyskytuje již v sumerském eposu o Gilgamešovi, můžeme chápat franzouzskou novu legislativu jako hezký nápad k novému lepšímu světu a světlým zítřkům.

Žádnou paniku, bratři devianti - vaše sexuální úchylka není zase až tak divná

Pokud ale tu skutečnost - že existenci prostitutek jako organické součásti společnosti dokladují nejstarší knihy našeho kulturního okruhu, ať již jde o zmiňovaný epos, tak když jde o Tóru - nepomineme, musíme pochopit:  Prostituce je zcela přirozené chování řady žen, kterým je někdo za sexuální služby ochoten zaplatit a vzniká jako produkt agresivní - falické, chtivé až nutkavé - mužské sexuality. Muži prostě často chtějí souložit a jsou za to ochotni zaplatit a některé ženy ten obchod akceptují.

Francouzi nyní budou pokutovat uživatele služeb prostitutky. Při prvním přistižení patnáct set eur, při druhém tři tisíce sedm set a zápis do trestního rejstříku. Zákon prakticky nevymahatelný, jdoucí proti lidské přirozenosti, zákon vyžadující stav, který nikdy za žádného režimu neexistoval.

Můžete mít sex i sami se sebou. Německé ministerstvo spustilo vzdělávací web pro uprchlíky

Děvky jsou věčné. Přesto je to zákon líbivý, zákon, který se dá vykázat v tabulce Dobrých Skutků ke Zlepšení Světa, a tak jej úplně zblblé západoevroské elity ochotně odhlasovaly.

Pokud se ale evropské státy budou i nadále zabývat tak důležitými věcmi, jako je pokutování sexuchtivých klientů prostitutek, tak tu brzy s povětrnými ženštinami zatočí chalífát.

 

Zveličování migrace. Cenu Lhářka roku bere Marine Le Penová
Martin Valeš 9. února 2016 • 15:41

Zveličování migrace. Cenu Lhářka roku bere Marine Le Penová

 Klíčová slova: prostituce, Francie, neomarxismus, sex


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X JXD: Tachyonová komora funguje! Kouřím o cigaretu méně!
PREMIUM X Jako kůl v plotě: Vystoupení, které vstoupilo do dějin české politiky. Znamenalo začátek konce komunismu
PREMIUM X Dobytí Měsíce: Kdo stál v pozadí? Geniální mladá ajťačka a Hitlerovi inženýři
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější