nahoru

MAREK STONIŠ: Kde udělali soudruzi chybu?

Marek Stoniš23. srpna 2013 • 12:00
Komunisti
Komunisti
• foto: 
Archív

Gottwaldovi dědicové schválili volební program. Chtějí mimo jiné zavést milionářskou daň, nová progresivní daňová pásma a právo na práci.

Dále chtějí 35procentní sazbou potrestat například všechny ty buržousty, co vydělávají něco málo více, než skandálních osmdesát tisíc korun měsíčně. Jejich recepty jsou samozřejmě v rozporu se zdravým rozumem, ale to je zbytečné rozebírat, protože zdravý rozum se s třídním bojem neslučuje.

Samozřejmě, že komunistické recepty na štěstí nefungují, stačí se podívat do minulosti nebo ke hrobu Milady Horákové na Vyšehrad. Horší je, že podíváte-li se do ekonomických programů dalších levicových stran deroucích se k moci (ČSSD, SPOZ), nestačí se člověk divit, kolik komunistických partají na tak malém prostoru, jakým je ta naše malá krásná země, vlastně operuje

"Nažraní a nevděční Češi," komentovali 21. srpen 1968 okupanti
Lubomír Heger 21. srpna 2013 • 05:16

"Nažraní a nevděční Češi," komentovali 21. srpen 1968 okupanti


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější