nahoru
Premium Komentáře

Typologie podle znamení a horoskopy

Cyril Höschl 18. ledna 2023 • 19:00
Ilustrační kresba
Ilustrační kresba
• foto: 
Marek Douša

Vážený pane profesore, i s dobrými kamarádkami se rozcházíme v názoru na možnost určení povahy člověka podle znamení, v němž se narodil. Pro mě je posuzovat povahu podle znamení nepochopitelné! Na můj argument, že přece všichni, kteří se narodili například ve znamení Berana, by museli být stejní, kamarádky neslyší. Nejlépe je prý zjistit, kdy se ta která osoba narodila, a podle toho se k ní chovat. To je pro mne nemyslitelné, nemám přece někoho ráda nebo nerada jenom proto, že je narozen v tom kterém znamení zvířetníku. Stejný názor mám i na horoskopy, jež lidé sledují a myslí si, že život půjde podle nich. To by pak určitý týden vypadal pro lidi ve stejném znamení stejně, se všemi radostmi či průšvihy. Zajímal by mě Váš názor. Vaše články v Reflexu čtu vždy ráda a jako jedny z prvních, když časopis otevřu. A to prosím ani nevím, ve kterém znamení jste narozen Vy. Jana Skopečková

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější