nahoru
Premium Komentáře

Bohumil Pečinka: Andrej Babiš řekl své ANO

Bohumil Pečinka 3. listopadu 2022 • 15:10
Video se připravuje ...
Prohlášení Andreje Babiše k prezidentské kandidatuře. (31.10.2022)
• video: 
ČTK/Blesk

Andrej Babiš řekl slavnostní ANO svým voličům a oznámil, že jde do prezidentského klání. Volební heslo má výborné, i když celkový vizuál vypadá spíš jako pohřební parte. I tak má slušnou šanci vyhrát.

Ohlášení Babišovy prezidentské kandidatury předcházela předkampaň, kdy jeho tým píáristů a zákulisních hráčů rozjel nevybíravou kampaň vůči jeho hlavním konkurentům – Miloši Vystrčilovi a Petru Pavlovi.

Dělostřelecká palba

Všichni Babišovi muži a ženy zaměřili od léta hlavní dělostřeleckou palbu na jihlavský senátní obvod, kde obhajoval svůj mandát Miloš Vystrčil. Zvenčí se zdálo, že Babiš chce protlačit do horní komory svou spoluobžalovanou z kauzy Čapí hnízdo, a tím prodloužit celý proces. Mohl to být jeden z vedlejších motivů.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější