nahoru

Hnutí (Cirkusový) STAN nám konečně dalo odpověď na otázku: Kam jako jdou prachy za moji lítačku?

Jan Studnička 24. června 2022 • 06:00
Video se připravuje ...
NoviNÁŘEK 22
• video: 
Reflex.cz

Petr Hlubuček a Michal Redl jsou jména, která teď hýbou veřejným prostorem. Nejenom proto, že kauza s Dopravním podnikem města Prahy podlomila důvěru v populární koaliční stranu, ale taky je tahle kauza neuvěřitelně stylová a zábavná.

Andrej Babiš se na téhle kauze už několik dní vozí jako dítě na labutích, ale kdybychom měli soudit, řekli bychom, že nejspíš jenom závidí. Víte, toho člověka čeká v září soud skrz bambilionové podvody, samotná Evropská unie o něm říká, že je podvodník, do toho ta věc s tím, jak je NĚKOLIKRÁT prokázaný estébák… A ani jednou na něj nevyplavalo nic, co by bylo z poloviny tak cool jako vtírání kokainu do konečníku.

Zkrátka když už je člověk jednou zkorumpovaný politik, měl by hledět na to, aby si to užil. Než půjde sedět. O tom, jak se získal odposlech z té příšerné párty, kde končí peníze z dopravního podniku, a co nás pravděpodobně čeká do budoucna, je dnešní NoviNářek Jana Studničky. Našeho experta na nedělání své práce. Tentokrát si dokonce přitáhl rekvizitu.

Jan Studnička
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější