nahoru

Karel Steigerwald: Zpověď voliče, kterému se nezavděčíš

Karel Steigerwald 4. října 2021 • 18:00
Ilustrační kresba
Ilustrační kresba
• foto: 
Marek Douša

Koho volit? Nenávidím cizince. Chtějí moji postýlku i s manželkou. Zavedou tu islám a mešity, jednu přímo na Václaváku. Žít budou z dávek a my na ně budeme dřít. Z toho mám strach. Naštěstí je tu SPD. Ta mě ochrání. Problém ale je, že vůdce Okamura vypadá jako Japonec. Z Japonska částečně přijel a skutečným Japoncem také skoro je. My Češi ale nechceme, aby nás zastupoval poloviční cizinec, a až se budou od nás cizinci pakovat pryč, bude muset jít i on. Hlas tomu cizinci nedám.

Naštěstí je tu ANO. Jenže tu vede Slovák Babiš, který se teprve v poslední době začal měnit v Čecha. Cizí mezi nás nepustí. Ale sám je cizinec, Slovák. I Babiš to tak cítí, a až půjdou cizinci pryč, půjde taky. Sám řekl: Kdo si lahodnou češtinu neosvojil, nemá tu co dělat a s námi nikdy nesplyne. Obě strany jsou dobré, ale do jejich čela bohužel pronikli cizinci. Až odejdou, dostanou se do vedení naši lidi. Kdy už konečně bude platit: Čechy Čechům, cizincům cizinu! Copak Čechům musí věčně vládnout Slováci s Japonci?

Premium

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium

Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější