nahoru
Premium Komentáře

Karel Steigerwald: Zpověď voliče, kterému se nezavděčíš

Karel Steigerwald 4. října 2021 • 18:00
Ilustrační kresba
Ilustrační kresba
• foto: 
Marek Douša

Koho volit? Nenávidím cizince. Chtějí moji postýlku i s manželkou. Zavedou tu islám a mešity, jednu přímo na Václaváku. Žít budou z dávek a my na ně budeme dřít. Z toho mám strach. Naštěstí je tu SPD. Ta mě ochrání. Problém ale je, že vůdce Okamura vypadá jako Japonec. Z Japonska částečně přijel a skutečným Japoncem také skoro je. My Češi ale nechceme, aby nás zastupoval poloviční cizinec, a až se budou od nás cizinci pakovat pryč, bude muset jít i on. Hlas tomu cizinci nedám.

Naštěstí je tu ANO. Jenže tu vede Slovák Babiš, který se teprve v poslední době začal měnit v Čecha. Cizí mezi nás nepustí. Ale sám je cizinec, Slovák. I Babiš to tak cítí, a až půjdou cizinci pryč, půjde taky. Sám řekl: Kdo si lahodnou češtinu neosvojil, nemá tu co dělat a s námi nikdy nesplyne. Obě strany jsou dobré, ale do jejich čela bohužel pronikli cizinci. Až odejdou, dostanou se do vedení naši lidi. Kdy už konečně bude platit: Čechy Čechům, cizincům cizinu! Copak Čechům musí věčně vládnout Slováci s Japonci?

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější