nahoru
Premium Komentáře

Lví zápas: Fotbal Česko–Nizozemsko očima reportéra Reflexu

Oliver Adámek 2. července 2021 • 14:10
Lví zápas: Fotbal Česko–Nizozemsko očima reportéra Reflexu
foto: Profimedia.cz

Jediný zaplněný stadión vyřazovací fáze Eura, za rohem od hranic a osudově oblíbený soupeř pro český fotbalový nároďák. Zpětně se zdá, že naši v neděli v Budapešti prostě nemohli nepostoupit.

I tak to ale byl pro většinu horké Puskásovy arény šok a české oslavy roztřásly pešťskou stranu maďarské metropole. Ještě před zápasem se zdálo, že Nizozemci budou letos pro jednou šťastnější. Do osmifinále postoupili o pár dnů dřív a rychle vyprodali vstupenky, takže jich dorazilo hodně nad 6,5 tisíce rezervovaných pro postupující týmy. Budapešť proto už od pátku zaplavily oranžové dresy a košile s tulipány, které vystřídaly barvy Francie a Portugalska ze skupinových zápasů. Oranjes ve skupině dominovali, po letech propadu jim dozrál nabušený tým s oporami z Barcelony a Liverpoolu i méně slavnými, ale o to nebezpečnějšími rychlíky – Dumfriesem a Malenem.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější