nahoru

Mezigalaktické lety a anální sondy! Mimozemšťané nás “unášejí” už skoro sto let

Jan Studnička, Tereza 26. září 2022 • 18:00
Video se připravuje ...
Hodina dějepichu 32: Mezigalaktické lety a anální sondy! Mimozemšťané nás “unášejí” už skoro sto let
• video: 

UFO, mimozemšťané, únosy, experimenty na lidech… to není něco, co bychom si běžně spojovali se sexem. Tak proč se všechna “svědectví” i studie o únosech mimozemskou inteligencí točí kolem odběrů spermat, oplodňování a strkání sond do zadku?  

V oblasti White Mountains v americkém státě New Hampshire stojí cedule, která upomíná na historickou událost. Stojí tak nenápadně u silnice a vypadá jako všechny ostatní pamětní cedule vztyčené kvůli slavné bitvě nebo prastarému stromu. Jenže tahle tabule není obyčejná, tahle tabule upozorňuje na to, že tu před šedesáti lety údajně někdo unesl manželský pár. No, někdo… něco.

Únos Betty a Barney Hillových mimozemšťany do létajícího talíře je mimořádně důležitá událost. Ať už se doopravdy stala nebo ne. Historický moment, který přetvořil folklor celé západní civilizace na dalších minimálně sto let. Právě takovými historkami se budeme dnes zabývat v našem podcastu Hodina dějepichu

Proč? Protože většina únosů mimozemšťany obsahuje strkání něčeho někam.

Jan Studnička, TerezaPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.