nahoru

Ptáci Karla Gotta aneb První absolutně necenzurovaný zpěvákův životopis

Milan Tesař12. července 2019 • 10:40
Ptáci Karla Gotta aneb První absolutně necenzurovaný zpěvákův životopis
foto: Milan Tesař, Štěpán Mareš

V neděli 14. července oslaví Karel Gott své osmdesáté narozeniny. Při této příležitosti vychazí speciál Reflexu Gott, ve kterém se dozvíte vše o zpěvakově obdivuhodné kariéře. Součástí speciálu je i komiks, který vyšel před deseti lety a který bez jakékoliv cenzury přináší Mistrův podrobný životopis.

Karel Gott oslaví 14. července osmdesáté narozeniny. Dnes už je jasné, že mu byl vyměřen neobyčejný osud. Jako by sudičkám nestačilo, že ten drobný chlapec s očima daleko od sebe bude obdařený hlasem, jenž obejme rokenrol i operu. Dodaly, že Karel Gott bude tak moc slavný, že si k němu vytvoří vztah každý Čech. Nic většího neexistuje!

Zemřel Karel Gott >>>

Karel Gott

Gott versus Matuška Inspirace i humor Klíčové okamžiky Nejlepší písně a unikátní snímky Zelený Raoul

Karel Gott oslavil v neděli 14. července 2019 své 80. narozeniny. Gott za svoji kariéru nasbíral dohromady 42 Zlatých nebo Českých Slavíků a  je držitelem mnoha dalších ocenění, včetně Medaile za zásluhy I. stupně.

Zpěvák, jenž strávil na scéně šest desítek let, se stal součástí DNA země, jejíž obyvatelé se rozdělují podle toho, co si o něm myslí. Když mluvíme o Gottovi, jako bychom hovořili o své třetí ruce, kterou buďto potřebujeme, nebo nechceme.

Přečtěte si absolutně necenzurovaný životopis Karla Gotta:

Premium

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium

Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně
Diskuse ke článku