nahoru
Premium Fotogalerie

Smrtící korektnost: New York Times končí s karikaturami. Reflex nikdy!

Marek Stoniš 19. června 2019 • 06:40
Smrtící korektnost: New York Times končí s karikaturami. Reflex nikdy!
foto: Repro NYT

Respektovaný liberální deník New York Times skončil s publikováním kreslených karikatur. Rozhodl se tak v reakci na bouři nevole, kterou vyvolal kreslený vtip se slepým americkým prezidentem Donaldem Trumpem, kterého na procházku vede slepecký pes v podobě izraelského premiéra Netanjahua (o úrovni této karikatury nechť si laskavý čtenář učiní úsudek sám.)

Váš týdeník Reflex se k této iniciativě New York Times, slovy našeho premiéra, nikdy nepřidá. Nikdy. Nejenže budeme rozpustilé a mnohdy neurvalé politické karikatury Štěpána Mareše, Jana Ignáce Říhy, Marka Douši nebo Ivana Steigera publikovat nadále, ale naši produkci jsme se dnešním dnem rozhodli rozšířit o vtipy, které by mohl citlivější čtenář, případně internetový udavač, jakých je dnes v politicko-korektních levičáckých kruzích více než řepky na českých polích, považovat za překročení hranice dobrého vkusu.

Tento týden se tak můžete potěšit dvěma kolážemi z dílny našeho obálkového kolážisty Jan Ignáce Říhy. Jedna se pokouší odpovědět na otázku, zda je možné integrovat muslimské uprchlíky, druhá… No, komentáře asi netřeba.

V každém případě by ani jedna z nich v New York Times vyjít nemohla.

Koláže a další vtipy z nekorektní dílny Reflexu si prohlédněte v galerii:

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.Zastavte drahotu s PREMIUM+


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře