nahoru

Andrej Babiš „ukradl“ Trumpovi nápad s čepicí. Internet si z něj dělá legraci

Martin Bartkovský 2. května 2019 • 14:40
Andrej Babiš „ukradl“ Trumpovi nápad s čepicí. Internet si z něj dělá legraci
foto: Twitter.com

V rámci kampaně na blížící se eurovolby vytáhlo hnutí ANO silný kalibr. Jejich šéf a vůdce Andrej Babiš se na své cestě po Spojených státech nechal inspirovat červenou čepicí z prezidentské kampaně Donalda Trumpa. Na svůj facebookový profil umístil svou profilovku s červenou čepicí a nápisem SILNÉ ČESKO. A odpovědi internetových vtipálků na sebe nenechaly dlouho čekat. Ty nejlepší najdete v naší fotogalerii.

PR tým Andreje Babiše je buď na dovolené, anebo situaci hodně podcenil. Fotku Andreje Babiše téměř okamžitě zaplavily na Facebooku nenávistné a posměvačné komentáře. Jedni si dělají legraci z tvaru jeho hlavy, další z jeho (ne)umění nosit kšiltovky či zesměšňují nápis. Ze silného Česka se tak stalo šílené Česko, ale i falešná přiznání ke spolupráci s STB či Babišovu původu. Co na kšiltovku a následnou lidovou tvořivost říkáte? 

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.