Krásná manželka slavného narkobarona „Prcka“ Guzmána vystoupila ze stínu a předvádí se na Instagramu | Reflex.cz
nahoru

Krásná manželka slavného narkobarona „Prcka“ Guzmána vystoupila ze stínu a předvádí se na Instagramu

Daniel Baret17. prosince 2018 • 08:30
Krásná manželka slavného narkobarona „Prcka“ Guzmána vystoupila ze stínu a předvádí se na Instagramu
foto: Instagram

Soud s jedním z nejznámějších narkobaronů světa, Joaquínem Guzmánem, který vedl mexický drogový kartel Sinaloa, začal za výjimečných bezpečnostních opatření 5. listopadu v New Yorku. K překvapení všech se mezitím jeho manželka Emma Coronel Aispuro (29) začala poměrně často ukazovat na sociální síti Instagram. Sama, ale i s jejich dvojčátky, která se narodila v USA v roce 2012. Podle všeho se ale nejedná pouze o touhu se zviditelnit (protože předtím byla jako členka kartelu mnoho let spíše neviditelná), ale má to Guzmánovi, kterému se přezdívá i EL Chapo (Prcek), pomoci také před soudem.

V případě Guzmána je téměř jisté, že bude ve Spojených státech odsouzen na doživotí a že pokud se mu opět nepodaří uprchnout z vězení, což se několikrát předtím stalo v Mexiku, už nikdy se na svobodě neobjeví. Jeho žena se teď prezentuje jako vzorná manželka i dobrá matka jejich holčiček. Podle bezpečnostních expertů má její exhibice na sociální síti spíše pomoci změnit obraz někdejšího šéfa známé zločinecké organizace Sinaloa. Snímky ženy světoznámého gangstera se totiž na Instagramu začaly objevovat až letos v únoru.

Emma Coronel Aispuro je Američanka mexického původu, která se narodila v blízkosti San Francisca v Kalifornii. S Guzmámen se seznámila v roce 2006 na akci svého otce, který s drogovým bossem spolupracoval. O rok později vyhrála v malém mexickém městečku Canelas soutěž krásy. Nebylo náhodou, že v ten večer, kdy se soutěž odehrávala, vstoupil do města „El Chapo“ doprovázený stovkami ozbrojených mužů a oznámil, že má v úmyslu se s krásnou dívkou oženit. Svatba se odehrála 2. července 2007 a novomanželé byli obklopeni desítkami strážců.

Duch narkobarona Pabla Escobara se vrací: Na stejných místech v Kolumbii pěstují…

V létě roku 2012 Emma Coronel odcestovala do amerického Lancasteru v Kalifornii, kde v nemocnici Antelope Valley porodila dvojčata. Do rodných listů holčiček bylo napsáno Guzmánovo příjmení. Vzbudilo to velkou pozornost, protože právě tehdy byl narkobaron jedním z nejhledanějších mužů světa a za informace o něm Američané vypsali odměnu pět milionů dolarů.

Před dvěma lety manželka Guzmána vystoupila v rozhovoru pro televizi Telemundo a tam tvrdila, že jeho život může být i po posledním zatčení v ohrožení. Prcek byl zadržen po krátkém boji v lednu 2016 a o rok později byl vydán z Mexika k soudu do USA.

Dnes se jeho manželka ráda fotí na Instagramu a připomíná světu, že známý zločinec má i rodinu. I když fotografie, na které mají obě malé dcery narkobarona svoje luxusní kabelky Louis Vuitton, jistě ani Emmě Coronel nepřinesou nic pozitivního. Její Instagram ale sleduje 600 tisíc lidí, takže zájem se jí rozhodně vzbudit podařilo.

Děti bohatých Íránců pobuřují chudé krajany. Předvádějí se na Instagramu, zatímco země…
10 lidí, kteří nejvíc vydělávají na Instagramu. Modelka Kylie Jenner má za jeden…

Daniel BaretVybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zákulisí Metronome Festivalu: Jedinečné fotografie účinkujících, které jinde neuvidíte
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Babiš v důsledku demonstrace na Letné definitivně ztratil autoritu
PREMIUM X Klausova elitní sestavička, Berlín jako laboratoř bolševických experimentů, předsmrtná křeč ČSSD
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější