Nahá těla dokonale maskovaná v krajině. Kolik jich najdete? | Reflex.cz
nahoru

Nahá těla dokonale maskovaná v krajině. Kolik jich najdete?

Clara Zangová26. října 2018 • 09:50
Nahá těla dokonale maskovaná v krajině. Kolik jich najdete?
foto: Filippo ioco/MyModern Met

Výtvarník Filippo ioco je ikonou bodypaintingu. Série, kterou najdete ve fotogalerii, nese název Landscapes. Své nahé modely zasazuje do nejrůznějších prostředí, ať už se jedná o krajinu, ateliérové prostředí, anebo něco zcela neobvyklého, jako třeba tři těla, která společně tvoří kopečky zmrzliny v kornoutu. Nenechte se ale zmást. Filippovo umění je všechno, jen ne prvoplánové.

Skrze svou práci se umělec často snaží vyjádřit své myšlenky o genderové problematice, sexualitě a jejich místě v současné společnosti. Modely už vyfotil snad na každém představitelném místě, aby demonstroval své ideje. „Bodypainting nespasí svět, ale rozhodně změní způsob, jakým lidé sledují a přijímají okolní svět,“ stojí na Filippových stránkách.

Erotika ve vaši představivosti: Podívejte se na nevinné snímky, které však ukazují…

Tento umělec je proslulý svou vynalézavostí, co se týče užívání nejrůznějších médií. Jeho doménou však není pouze bodypainting. Filippo ioco se věnuje také interiérovému designu, dekorativnímu umění a malbě jako takové.

Podívejte se do galerie a schválně, jestli se vám lidi schované v krajině podaří objevit:

Erotika ve vaši představivosti: Podívejte se na nevinné snímky, které však ukazují…
25 úžasných kreseb, které dokonale oklamou váš zrak, podívejte se
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,140
29,310
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější