nahoru

Pirelli kalendář 2019: Ochutnávka dráždivých snímků s tanečníky Poluninem a Copelandovou

Johana Kudrnová 29. července 2018 • 08:16
Pirelli kalendář 2019: Ochutnávka dráždivých snímků s tanečníky Poluninem a Copelandovou
foto: Pirelli

Italská společnost Pirelli, jež je pátým největším výrobcem pneumatik na světě, se od konkurentů odlišuje svým exkluzívním kalendářem. Vydává jej nepřetržitě od roku 1967. V roce 2016 firma změnila koncepci a od obnažených světoznámých modelek se přeorientovala na zvěčňování krásných žen, jež inspirují své okolí v nejrůznějších uměleckých sférách. Podívejte se na exkluzívní fotografie ze zákulisí letošního focení.

Tématem kalendáře na rok 2019 je „Cesta za snem“. Na snímcích se objeví modelky Gigi Hadidová a Laetitia Casta, módní návrhář Alexander Wang, tanečníci Misty Copelandová, Sergej Polunin a Calvin Royal III a herečka Julia Garnerová.

Finální snímky zatím nebyly odhaleny. Nedočkavci se už nyní ale mohou pokochat fotografiemi ze zákulisí, slibujícími kromě uměleckého zážitku také důmyslné příběhy. Britský fotograf Albert Watson chce na sérii ukázat, jak trnitá může být cesta za snem a jak neuspokojivým se nakonec může cíl stát.

Slavná primabalerína Misty Copelandová tak na fotografiích mimo jiné pózuje jako striptérka v nočním klubu. Gigi Hadidová se utápí v depresi obklopená luxusem newyorského bytu, amatérská fotografka Julia Garnerová se snaží prorazit snímky květin a Laetitia Casta představuje neúspěšnou malířku, již v ponurém ateliéru utěšuje její přítel Sergej Polunin.

Na snímky ze zákulisí focení kalendáře Pirelli se můžete podívat ve fotogalerii.Klíčová slova: fotogalerie, kalendář, pirelliDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.