Sexy dvojčata se polonahá ukazují na Instagramu, aby si vydělala na studium práv | Reflex.cz
nahoru

Sexy dvojčata se polonahá ukazují na Instagramu, aby si vydělala na studium práv

Renata Stoklasová, prozeny.blesk.cz8. prosince 2017 • 15:10
Sexy dvojčata se polonahá ukazují na Instagramu, aby si vydělala na studium práv
foto: Instagram.com/@juliabaessler

I vy máte sestru, se kterou si dobře rozumíte, ale představa, že společně fotíte sexy snímky, vám připadá… no… Tak trochu ulítlá? Těmto dvojčatům to očividně nedělá problém. Společnými silami si focením vydělávají na studium.

I vy máte sestru, se kterou si dobře rozumíte, ale představa, že společně fotíte sexy snímky, vám připadá… no… Tak trochu ulítlá? Těmto dvojčatům to očividně nedělá problém. Společnými silami si focením vydělávají na studium.

Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-pribehy/508054/sexy-dvojcata-se-svlekaji-na-instagramu-aby-si-vydelala-na-studium-prav.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy

Dvacetiletá blondýnka Julia a brunetka Stephanie vydělávají díky sociálním sítím mnoho peněz, aby mohly zaplatit školu a žít poměrně přepychovým životem. Obě sestry studují práva na vídeňské univerzitě a živí se nabízením módních tipů pro zdravý životní styl, krásu a fitness.

K jejich popularitě určitě přispívají i poněkud odvážné, až vyzývavé fotografie obou dívek. Často se fotí jen v plavkách, v bikinách nebo v přiléhavém sportovním prádle. Julia, která je o 10 minut starší, má na svém kontě 194 tisíc sledujících, její mladší sestra se může chlubit 181 tisíci fanoušky.

Nejvíce sexy zdravotní sestřička na světě uhranula internet, sledují ji miliony lidí

Přestože se dívky dnes chlubí převážně postavou, o které by si kdejaká dívka mohla nechat jen zdát, tvrdí, že kdysi by o sobě jen stěží prohlásily, že by mohly být atraktivní. Přiznávají, že předtím, než se účastnily tréninků a náročných cvičení, připadala jim jejich těla příliš hubená na to, aby je mohly s pýchou vystavovat světu. „Tréninky nám skutečně pomohly vypracovat naše těla, abychom vypadaly zdravěji,“ přiznává Julia.

Obě dvě si uvědomují, že se díky internetu staly známými modelkami a že jsou vzorem pro mnoho dalších mladých dívek. Jsou pyšné vždy, když se jim podaří inspirovat i ostatní ať už k lepším výkonům v jejich studiích nebo v motivaci pro zdravější životní styl.

Může být armáda hodně, ale hodně sexy? To si pište. Podívejte se na Instagram vojaček z…
Krásné dívky a kapři. Bizarní kalendář, který potěší oko každého Čecha!

Další sexy fotogalerie najdete na webu Blesk pro ženy.cz >>>

Renata Stoklasová, prozeny.blesk.czVybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Petr Sokol: Sázejte na politiku, dokud se v českých sázkových kancelářích nenaučí určovat kursy
PREMIUM X Ivan Stěpanovič Koněv: Hrdinný osvoboditel Prahy, nebo padouch?
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč se Čapí hnízdo nesmělo dostat před soud
PREMIUM X Taylor Swift: Blonďatá zpěvačka dobyla hudební trůn a stala se nejlépe vydělávající celebritou světa
PREMIUM X Zelený Raoul: Jak nemít problém s Rusy ohledně sochy Koněva?

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější