nahoru

Pamela Andersonová: Bývalá sexy plavčice přijela do Cannes zabít nudu. A nikdo ji nepoznal

Tereza Spáčilová25. května 2017 • 12:10
Pamela Andersonová: Bývalá sexy plavčice přijela do Cannes zabít nudu. A nikdo ji nepoznal
foto: Profimedia.cz

Nebýt médií, která u červených koberců dostávají nápovědu v podobě fotek se jmény hvězd, prošla by Pamela Andersonová před fanoušky zcela nepoznána. Někdejší televizní plavčice totiž změnila vizáž natolik, že si jí na canneské premiéře filmu 120 battements par minute všiml jen málokdo.

Když byla „odhalena“, poskytla rozhovor, v němž uvedla, že nepřijela pracovně, ale „zabít nudu“. A pak už se v davu pod slavnými festivalovými schody rozeběhly diskuse, jestli za její proměnou stojí nepovedené zásahy kosmetických expertů, nebo i plastické operace.

Andersonová, přesvědčená veganka a bojovnice za práva zvířat, jezdí do Francie téměř výhradně jako aktivistka. Naposledy tu loni přesvědčovala místní poslance, aby zakázali produkci foie gras, kvůli němuž strádají krmené husy a kachny.

Mnohem častěji však míří do Londýna, kde navštěvuje kontroverzního zakladatele WikiLeaks Juliana Assange. A hodně se tu propírá i její účast v klipu Le lac Juliena Dorého, vítěze francouzské hudební soutěže Nouvelle Star z roku 2007, s nímž ji prý pojí — jak jinak — láska k přírodě.

Slavná ikona 80. let Samantha Foxová chce opět pózovat nahoře bez
Modelka za 10 dolarů na hodinu: Podívejte se na zapomenuté snímky Marilyn Monroe

Tereza Spáčilová
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,590
22,530
29,870
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější