Slavná ikona 80. let Samantha Foxová chce opět pózovat nahoře bez | Reflex.cz
nahoru

Slavná ikona 80. let Samantha Foxová chce opět pózovat nahoře bez

ČTK, ref1. srpna 2016 • 18:00
Slavná ikona 80. let Samantha Foxová chce opět pózovat nahoře bez
foto: Profimedia.cz

Britskou zpěvačku Samanthu Foxovou, která se narodila 15. dubna 1966, spíše než pěvecké kvality proslavily její vnady. Hvězda popové hudby 80. let se ostatně ještě před vstupem do světa showbyznysu proslavila na straně tři deníku Sun, kde se od svých 16 let objevovala "nahoře bez".

Svůj vyvinutý hrudník - byť trochu zahalenější - ale ukazovala i jako zpěvačka a stala se díky tomu idolem teenagerů nejen za Západě, ale i za železnou oponou.

V současné době je Samantha Foxová účastnicí britské televizní reality show Celebrity Big Brother. V jednom z rozhovorů se svěřila, že by ve svých padesáti letech chtěla opět pózovat nahoře bez. "Ráda bych svým vrstevnicím ukázala, že padesátka je jen číslo," dodala zpěvačka.

Dříve a nyní: Jak dnes vypadají bývalé modelky z Playboye
Velká galerie: Prohlédněte si výběr z letošních Aktů X a vyberte ten nejlepší
Tetované nahé krásky: Nepropásněte poslední příležitost zúčastnit se letošních Aktů X

ČTK, ref


Klíčová slova: samantha fox, Big Brother, Británie


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,760
23,140
29,280
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější