nahoru

Kanaďané jsou pryč z fotografií mladého premiéra Trudeaua. Byl to sexy idol!

Tereza Stonišová 4. března 2017 • 16:00
Kanaďané jsou pryč z fotografií mladého premiéra Trudeaua. Byl to sexy idol!
foto: Twitter/Instagram

Usměvavý mladík s lišáckýma očima, vypracovaným tělem a rozepnutou košilí. Nebo: polonahý kluk se slunečními brýlemi, americkým (Kanaďané prominou) úsměvem a rafinovaným pohledem zboku. V pozadí je azurové moře, mladý Justin má na krku korále, zkrátka ze snímku čiší čistá pohoda. Fotografie, které ukazují roztomilého Justina Trudeaua, zaujaly na sociálních sítích miliony lidí.

Pokud kanadský ministerský předseda má také někdy čas surfovat po internetu a číst komentáře na Twitteru, pak se v těchto dnech jistě baví. Přinejmenším pochvalnými komentáři ohledně jeho roztomilého výrazu, sexy těla a lišáckého úsměvu. Nutno říci, že komentáře stran fotografií, které se ve stále se zvyšujícím množství sdílí na sociálních sítích, jsou vcelku přesné. Premiér jako mladík vypadal vskutku k světu.

Není jasné, kdo jako první fotografie z premiérova dětství rozšířil. A původce je již nyní těžké dohledat, zvláště v okamžiku, kdy tyto snímky již publikovala všechna kanadská i britská média. 

Justin Trudeau se stal kanadským mužem číslo jedna (připomínáme, že ženou číslo jedna je v Kanadě stále královna Alžběta II.) v roce 2015, kdy se svou stranou Liberální strana Kanady (anglicky Liberal Party of Canada) zvítězil v parlamentních volbách. Strana bývá označována za středovou s mírným tíhnutím doleva. Trudeau se několikrát vymezil opačným způsobem než jeho nově zvolený americký protějšek například v otázce otevřenosti k přistěhovalcům. Trudeau je předsedou stranu od roku 2013. Jeho otcem byl také politik – Pierre Trudeau byl kanadským premiérech mezi lety 1979 – 1984. 


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.