Další odhalení z nové řady Hry o trůny: Na internet unikly fotky dračího trůnu pro Daenerys Tagaryen | Reflex.cz
nahoru

Další odhalení z nové řady Hry o trůny: Na internet unikly fotky dračího trůnu pro Daenerys Tagaryen

Martin Bartkovský17. listopadu 2016 • 11:20
Další odhalení z nové řady Hry o trůny: Na internet unikly fotky dračího trůnu pro Daenerys Tagaryen
foto: HBO

Dračí princezna bude mít v sedmé řadě seriálu Game of Thrones vlastní trůn. Ten je velmi podobný tomu, na který v závěru šesté serie usedla Cersei. Prozradila to fotografie, která unikla přímo z natáčení aktuálně nejsledovanějšího seriálu na světě.

Celý světem sedmi království postupuje vlna ženské emancipace. Ve všech koutech fantastické říše se moci ujímají ženy, a je proto pochopitelné, že nové královny dostanou nové trůny. A nejpikantnější fotografií uniklou z natáčení sedmé řady je právě ta, která zachycuje dračí trůn, na který by měla usednout Daenerys. Královské sedátko vytesané přímo do roztavené skály by se mělo nacházet přímo v bývalé pevnosti rodu Tagaryenů – v Dračím kameni.

Hra o trůny: Trůn pro Daenerys TagaryenHra o trůny: Trůn pro Daenerys Tagaryen
Další uniklá fotografie ukazuje změny v nejznámější trůnní místnosti série. Železného trůnu, který tvoří tisíce mečů roztavených dračím dechem, se úpravy pochopitelně nedotkly. V Králově přístavišti totiž žádní draci nejsou. Zatím. Ale jak je vidět z dekorace nad trůnem, novopečená královna Cersei vyměnila sedmicípou hvězdu za železného lva Lannisterů. Pro víru totiž v jejím pojetí vlády zřejmě nezbude příliš místa.

Hra o trůny: Trůn pro Cersei LannisterHra o trůny: Trůn pro Cersei Lannister
Sedmá série by se na obrazovky měla vrátit v létě roku 2017. Tradiční start v dubnu museli tvůrci posunout kvůli nutnosti natáčení v zasněžených lokacích. Pořád platí, že sedmá série je předposlední, nicméně v posledních dnech se stále hlasitěji diskutuje o natáčení spin-offu, který by měl za dva roky seriál nahradit.

Uniklé fotografie naznačují velký zvrat v seriálu Hra o trůny
Martin Mrázek 3. listopadu 2016 • 16:34

Uniklé fotografie naznačují velký zvrat v seriálu Hra o trůny

David J. Peterson pro Reflex: Hra o trůny mě vážně neuživí
Martin Mrázek 27. září 2016 • 16:46

David J. Peterson pro Reflex: Hra o trůny mě vážně neuživí

 
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,090
29,350
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější