nahoru

Zpěvačka Pink se ukázala nahá, bojuje tím proti kožešinám

13. února 2015 • 08:00
Zpěvačka Pink se ukázala nahá, bojuje tím proti kožešinám
foto: PETA

Americká popová zpěvačka Pink (35) se v rámci boje proti nošení kožešin neváhá ukázat zcela nahá. Pod heslem „Budu raději nahá, než nosit kožešinu“ se zapojila do stejnojmenné kampaně organizace pro etické zacházení se zvířaty PETA.

Zatímco některé hvězdy jako Kim Kardashianová pózují nahé v časopisech bez nějakého důvodu (lépe řečeno je to dobrý maketingový tah, protože pracovním nástrojem je jím především tělo), Pink se raději obnažuje pro dobrou věc. "Bohužel jsem prošla obdobím, kdy jsem byla velmi sobecká a několikrát jsem je nosila. Ale zmoudřela jsem a kožešiny již zcela bojkotuji. Přeji si, aby si každý uvědomil mučení, kterým trpí zvířata kvůli módě," řekla americká hvězda.

Nový zájem médií o svou osobu umocnila podle webu šokujícím prohlášením na adresu uživatelů kožešin. "Doufám, že osoby, které nosí kožešiny, se stanou terčem útoku stejného zvířete, jehož kožešinu mají na sobě," řekla podle portálu Cosmopolitan zpěvačka, která v květnu 2013 vystoupila i v Praze.

Před Pink podobně vystupovaly proti nošení kožešin například supermodelka Naomi Campbellová a herečka Eva Mendesová. Mezi hvězdy, které se naopak přes protesty PETA rády ukazují v kožešinách, jsou například zpěvačky Rihanna a Miley Cyrus či topmodelka Kate Moss.Diskuse ke článku