16 vtipně upravených fotografií nahých celebrit, které nedávno obletěly celý svět | Reflex.cz
nahoru

16 vtipně upravených fotografií nahých celebrit, které nedávno obletěly celý svět

bah8. října 2014 • 08:00
16 vtipně upravených fotografií nahých celebrit, které nedávno obletěly celý svět
foto: creativelife.cz

Kauza s uniklými fotografiemi nahých celebrit hýbala světem minulý měsíc. Ti, kteří skandál zaregistrovali jistě vědí, o čem je řeč. Hvězdy, kterým materiál unikl ze soukromých sbírek, se samozřejmě rozčilovaly, že jde o porušování soukromí. A tak si s fotkami někdo šikovně pohrál. 

Dalo by se říct, že se na chvíli svět rozdělil na dvě skupiny. První skupina byli ti, kterým hacker ukradl fotografie a ukázal je veřejnosti. Do druhé skupiny patřili ti, kteří se rádi podívali a ke kauze se vyjádřili tak, že to nahým celebritám vlastně patří.

Netrvalo ale dlouho a vznikla třetí skupinka. A to skupina umělců, kteří si s fotografiemi pohráli a domalovali je tak, aby zakryli nahotu. Projekt nazvali "The UNFappening" a musíme uznat, že se jim dílo vážně povedlo!

bah


Klíčová slova: selfies, nahé fotografie, celebrity


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,990
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější