nahoru

20 fotografií nešťastníků, kteří nakupují se ženami

čip5. března 2014 • 14:00
20 fotografií nešťastníků, kteří nakupují se ženami
foto: boredpanda.com

Nejstrašlivější noční můrou každého muže je nakupování ČEHOKOLIV s jakoukoliv ženou. Ať už jde o nákupy s maminkou, sestrou, nebo partnerkou, nikdy z toho muž nemůže vyjít jako vítěz.

Ženy totiž, pokud jde o nakupování, dokážou být výjimečně neoblomné a vytrvalé. A řekněme si na rovinu, většinou potřebují i vaši peněženku, jinak by totiž daleko raději než s vámi šly na nákupy se svou kamarádkou. Prohlédněte si naši fotogalerii. Pánové, poznáváte se v některém z těchto 20 nešťastníků?

10 celebrit, které se díky photoshopu setkaly se svou mladší verzí

čip


Klíčová slova: fotogalerie, muži, ženy, nákupy


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější