nahoru

Živá Barbie z Ukrajiny investovala do svého vzhledu už 10 milionů, někteří ale nevěří, že existuje

ber 26. února 2014 • 15:48
Živá Barbie z Ukrajiny investovala do svého vzhledu už 10 milionů, někteří ale nevěří, že existuje
foto: Facebook.com/ValeriaLukyanova

Valerie Lukjanová už několik let šokuje svět. Proměnila se na živou panenku Barbie a investovala do plastických operací podle odhadů i vlastního tvrzení v přepočtu více než více 10 milionů korun. Existuje ale vlastně? A není to jen hra s photoshopem?

Již několik různých světových televizí i tištěných médií se snažilo dokázat, že Lukjanová je vlastně jen takový přelud, že neexistuje, že je to výmysl internetu. Zatím se to ale nikomu nepodařilo. Ona totiž mezitím skutečně žije se svým přítelem v ukrajinské Oděse (narodila se v Tiraspolu, který dnes patří Moldávii).

Novináři dohledali i její rodiče a sestru, která tvrdí, že vždy vypadala jako panenka, jen to v posledních letech ještě „o hodně vylepšila“. Vylepšení je to ale tak důkladné, že na fotografiích člověk někdy nepozná, zda se jedná o živou hvězdu světového internetu, nebo plastickou panenku Barbie. Ostatně podívejte se na fotografie.

Zatímco svět rozebírá, zda vidí na fotkách reálnou bytost, věnuje se prý Valerie věcem, které přesahují naše myšlení a vědění. Údajně dokáže komunikovat i s bytostmi mimo pozemský svět… Otázkou je, zda na to člověk potřebuje plastické operace.

ber
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.