nahoru

Roztomilý chlapeček? Kdepak, je mu osmnáct a je jedním z nejpopulárnějších ruských zápasníků

venu 4. července 2022 • 18:10

Ruské sociální sítě jsou plné toho nejryzejšího bizáru. Jedním z nejprofláklejších profilů tohoto ražení je Hasbulla Magomedov, který je postižen genetickou vadou. Vypadá jako malé dítě se starým obličejem. Ve skutečnosti mu je však přes 18 let. Navzdory své fyzické indispozici je členem ruské MMA komunity.

Chtěli byste do oktagonu na zápas s nejmenším ruským zápasníkem, který baví internet? Hasbulla Magomedov, kterému se také přezdívá Mini Khabib, protože se kamarádí s ruskou MMA hvězdou Khabibem Nurmagomedovem, umí být pěkně ostrý.

Až na to, že měří jeden metr a váží něco kolem 16 kilogramů, se chová úplně stejně jako MMA zápasníci. Vyžívá se v luxusu, mluví jako jeho zápasničtí kamarádi a také se tak hýbe. Chodí na tréninky a zlepšuje svůj zápasnický styl. Čeká na něho totiž zápas s popovým zpěvákem Abdubem Razikem, který trpí stejnou vadou.

Podle posledních informací se však zápas pravděpodobně nikdy neuskuteční. Podle ruské sportovní asociace by to bylo totiž silně neetické.

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.