nahoru

Ikonické krásky 80. let: V 15 letech ji sbalil Roman Polanski! Nastassju obtěžoval i její otec

mc 25. června 2022 • 07:10
Ikonické krásky 80. let: V 15 letech ji sbalil Roman Polanski! Nastassju obtěžoval i její otec
foto: Mall.tv

Proslula sexuálními scénami ještě v době, kdy byla hluboce pod zákonem. Legendární herečka německého původu Nastassja Kinski pak v 15 letech navázala vztah s o 28 let starším režisérem Romanem Polanským, později obviněným ze zneužití nezletilé dívky. Ikona 80. let a dcera slavného herce Klause Kinského si však neprožila ani příliš šťastné dětství.

Nastassja Kinski měla se svým otcem Klausem Kinským velmi chladný vztah. Otec ji prý sexuálně obtěžoval a po jeho smrti se dokonce nechala slyšet, že je ráda, že už nežije. „Nebyl to žádný otec. Devadesát devět procent času jsem z něj měla strach. Byl tak nepředvídatelný, že rodina žila v neustálém teroru,“ popsala soužití s legendárním hercem.

Video se připravuje ...
Ikonické scény: Ikonické krásky 80. letVIDEO Videohub

Kariéru odstartovala Nastassja jako modelka, díky známostem však záhy stanula poprvé před kamerou. Ve 13 letech se objevila ve snímku The Wrong Move (Chybný pohyb) Wima Wenderse a navzdory svému nízkému věku se dokonce i svlékla. Erotické scény točila v nezletilosti i dál a filmaři kvůli tomu museli lhát úřadům o roku jejího narození.

Proslula také vztahem s polským režisérem Romanem Polanským, se kterým začala chodit, když jí bylo pouhých 15 let a jemu 43. Později sice tvrdila, že spolu jen flirtovali, Polanski byl ale obviněn, že v té době sexuálně zneužil jinou nezletilou dívku a po přiznání uprchl z USA před trestem. Nastassja však společně s režisérem natočila jeden z nejoceňovanějších filmů Tess.

Ikona 80. let měla řadu partnerů a milenců, spojována byla mimo jiné s Gerardem Depardieu či Milošem Formanem, vdaná však byla jen jednou. Vzala si egyptského režiséra Ibrahima Moussu, kterému porodila dceru. Po 8 letech se však rozvedli. Kinski má děti celkem tři a každé z jiného vztahu.

mc


Klíčová slova: fotogalerie, ikonické scényDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.