nahoru

Zrůdy v sukních: Francisca otrávila svou 5měsíční dcerku, na další vraždy čekala 14 let! Travičce z Melilly dal soud tvrdý trest

mc 12. června 2022 • 10:30

Pro některé ženy je i vězení jen malým trestem. Jednoznačně mezi ně patří i Francisca Ballesteros, která zcela bez výčitek svědomí zavraždila své dvě děti i manžela, její syn přežil jen díky rychlému zásahu lékařů. Francisca, které média dala přezdívku Travička z Melilly, skončila na 84 let ve vězení. Mnozí odborníci nepochybují, že její vražedné řádění vykazuje známky psychopatie.

Francisca se narodila roku 1969 ve španělské Valencii. V dospělosti se vdala za Antonia Gonzáleze Barribina a ve svých 30 letech porodila holčičku, kterou pojmenovali Florinda. Jenže krátce po porodu začala Francisca trpět poporodní depresí a toužila se oprostit od své rodiny a manželského života.

Původně se chtěla nechat rozvést, nakonec se ale rozhodla pro jiné řešení - vyvraždit svou rodinu a utéct z Valencie. Svou pětiměsíční dcerku otrávila lékem Colme na léčbu alkoholismu. Pak ale jakoby si to rozmyslela a manžela nezabila.

Trvalo to 14 let, než opět pocítila touhu se rodiny zbavit. Tou dobou už měla další dceru Sandru a syna Antonia. Přes internet potkala hned několik známostí a s jednou z nich chtěla utéct a začít nový život. Svého muže zabila v lednu 2004 koktejlem léku Colme se sedativy. Stejným způsobem zabila v červnu i Sandru a drogy podala i synovi. Ten ale zázrakem přežil.

Pitva Sandry potvrdila vraždu a Francisca putovala velice rychle do policejní cely a z ní před nemilosrdný soud. Ten ji v rychlém procesu poslal na 84 let do vězení za tři vraždy a jeden pokus o ni. Odborníci tvrdí, že fakt, že Francisca mezi jednotlivými vraždami vyčkávala 14 let poukazuje na možnost, že Travička z Melilly trpí psycho- nebo sociopatií!

mc


Klíčová slova: fotogalerie, zrůdy v sukníchDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.