nahoru

TOP fotky z ruských svateb: Nechybí nevěsta s koňským zadkem, kalašnikov ani bezdomovec

venu 21. ledna 2022 • 18:30

Svatba bývá velkou událostí pro nevěstu a pro ženicha, i pro jejich rodinu. Dni D předcházejí velké přípravy a vše musí být perfektní. A kdo nesmí chybět? Fotograf! Aby zachytil ty nejlepší okamžiky dne. Tak to alespoň bývá zvykem v našich končinách. A ano, tím se určitě při organizaci řídí nevěsty i v Rusku. I když možná s pár malinkými rozdíly.

Pokud byste čekali, že uvidíte nažehlené, dokonalé svatební fotografie s éterickou nevěstou a dokonalým ženichem v čele, nedočkáte se. Ruské svatební fotografie se totiž hemží hromadou toho nejdivnějšího bizáru. 

Fotky z velkého dne jsou totiž buď plné babek v zástěrách, bezdomovců s cigárkem a monclem nebo nevěst a ženichů s kalašnikovem v ruce a s vystřílenou rodinou v pozadí, nebo speciálních efektů. Za ty by se nemuseli stydět možná někdy v 80. letech. Co je totiž víc, než mít doma vystavenou fotku ze svatby, kde je nevěstě a ženichovi odebráno jejich lidské tělo, a místo něj připevněno tělo koňské? Na víc takových snímků se podívejte v našem videu.

venu


Klíčová slova: Rusko, svatba, ruský bizárDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.