nahoru

Nemravní zajíčci: 21 žhavých velikonočních pin-up modelek

čip 2. dubna 2021 • 11:00
Nemravní zajíčci: 21 žhavých velikonočních pin-up modelek
foto: vintag.es

Ženy se zaječími uši, někdy i úmysly, jsou jednoznačně vzrušující. A když si na sebe oblečou chlupatý bílý obleček, leckdo by si mohl přát, aby Velikonoce nebyly pouze jednou do roka.

Dnes si zaječí uši na ženě spojujeme především s kultovním časopisem Playboy, jeho zakladatelem Hughem Hafnerem a harémem spoře oděných dívek, který ho pokaždé, když se objevil na veřejnosti, obklopoval.

Ač by se mohlo na první pohled zdát, že si snad tento nápad nechal král všech playboyů patentovat, není tomu tak. Byl pouze všímavý a moc dobře věděl, že spojení zaječích uší a ženských křivek působí na muže jako magnet. To mimo jiné dokazují plakáty pin-up modelek, které kolem Velikonoc zdobily nejeden americký staromládenecký pokoj.

Ať už tento svátek slavíte, nebo zrovna nepatříte mezi jeho fanoušky, následující retro galerii si rozhodně nemůžete nechat ujít.

čip


Klíčová slova: modelky, velikonoce, pin up, zajícDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.