nahoru

Jak je Bůh stvořil: Mladý pár tanečníků cestuje po celém světě a sdílí své nahé fotografie

čip 8. března 2021 • 06:20
Jak je Bůh stvořil: Mladý pár tanečníků cestuje po celém světě a sdílí své nahé fotografie
foto: Profimedia.cz

Vždyť oni jsou jako novodobí Adam s Evou, musí každého napadnout při pohledu na instagramový účet mladého páru tanečníků Silke Muys a Kierana Shannona. A tato romantická asociace nebude mít ani daleko od pravdy. Vždyť jen život, který se devětadvacetiletá Silke a její o dva roky mladší partner Kieran rozhodli žít, je přímo nadpozemský.

Psal se leden 2018, o pandemii koronaviru si ještě necvrlikali ani vrabci na střeše, natož netopýři, a Belgičanka Silke odcestovala za prací do španělského města Sitges. Jak se později ukázalo, stala se jí tato cesta osudnou. Seznámila se zde totiž s Kierem, původem ze Skotska, a okamžitě se do sebe nespoutaně zamilovali. Po roce soužití ve Španělsku byla nasnadě otázka, kde spolu budou dále žít.

Nakonec se rozhodli pro stále populárnější život nomádů a tak se v květnu 2019 vydali na cestu kolem světa. Své zážitky z ní nezapomněli sdílet, zatím jen pro své přátelé, na Instagramu. Přelom nastal až ve chvíli, kdy se koupali nazí u vodopádů. Pocit svobody je dostal do takové euforie, že se rozhodli společnou nahou fotku sdílet na již zmíněné sociální síti. Zachycení tohoto intimního okamžiku se stal okamžitě virální a odstartoval celou sérii nahých fotografií z cest.

V posledních měsících pár kvůli covidu-19 zakotvil ve Skotsku, kde navzdory místnímu chladnému počasí ve svém nudistickém projektu i nadále pokračuje. Není divu, na Instagramu mají už přes 25 tisíc followerů a jejich počet stále stoupá.

čip


Klíčová slova: nahota, láska, fotogalerie, tanecDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.