nahoru

Sexy zadeček ze Sibiře: Ruska dobyla Instagram díky odhalování se na veřejnosti

čip20. února 2021 • 19:00
Sexy zadeček ze Sibiře: Ruska dobyla Instagram díky odhalování se na veřejnosti
foto: Instagram/Anastasia Fields

Dvaatřicetiletá Anastasia Fields, americká influencerka původem ze Sibiře, zaujala na Instagramu velmi početné publikum díky odvážným fotografiím a videím, na kterých před kolemjdoucími Newyorčany odhaluje své sexy vysportované pozadí.

Příběh jako vystřižený z moderní verze pohádky o Popelce se začal psát před devíti lety v jednom malém důlním městečku na Sibiři. Tehdy ne příliš spokojená Anastasia pracovala v místní bance a její kolegyni napadlo, že by si mohla zažádat o americké vízum a zkusit štěstí v zemi zaslíbené. Anastásii nápad nadchl, a tak se v roce 2013 ocitla ve slunném Miami, odkud se záhy přestěhovala do pulsujícího New Yorku.

Zde potkala svého současného manžela, který tehdy pracoval v pojišťovnictví. Anastasia mu začala s byznysem vypomáhat. Páru se vedlo skvěle dokud nepřišli o svého největšího klienta, což je dostalo do velkých finančních problémů. Tehdy Anastasii napadlo využít své znalosti z marketingu, který v Rusku vystudovala. 

„Díky škole vím naprosto přesně, jak dobře něco prodat. Tak jsem se zamyslela, co mohu prodat já, jaká je moje specializace? Rozhodla jsem se tedy proslavit svůj zadeček,“ řekla v rozhovoru pro deník New York Post. A to se jí opravdu povedlo.

Pojišťovací byznys přetavil mladý pár na influencerský. Anastasia je v něm hlavní aktérkou a její muž obsáhne technickou část. Jejich necudná videa z frekventovaných turistických míst v New Yorku sleduje dnes na Instagramu neskutečných 1,4 milionu sledujících. 

čip


Klíčová slova: Rusko, SibiřDiskuse ke článku