nahoru

Nejlepší silvestrovští opilci z časů, kdy odhalovat se a pozvracet se na veřejnosti bylo britskou normou

venu 31. prosince 2022 • 19:00
Nejlepší silvestrovští opilci z časů, kdy odhalovat se a pozvracet se na veřejnosti bylo britskou normou
foto: Profimedia.cz

Oslavy konce roku starého a příchodu roku nového bývají zpravidla velmi bujaré. Lidé se scházejí, veselí se, náladu si zlepšují pitím alkoholu a baví se. Někteří z nich to však dohání do extrému. A to zejména ve Velké Británii, kde je naprostým standardem opít se do němoty, válet se po ulici, ukazovat intimní partie nebo zvracet přímo do objektivu fotoaparátu. Podívejte se, jak v minulosti probíhaly oslavy v Manchesteru. 

Jasně. Člověk se rád pobaví s přáteli se sklenkou v ruce. Zejména na Silvestra. Je ale fajn držet se hesla: Všeho s mírou. Pokud se ho totiž nedržíte, může se lehce stát, že se zničeho nic ocitnete ležící na ulici s vyhrnutou sukní pod prsa, válející se ve špíně a svět se s vámi bude nezadržitelně točit.

Ve Velké Británii jsou oslavy s takovým průběhem zcela běžné. Davy Britů vtrhnou do ulic, dávají si závody, kdo toho víc vypije v nejkratším čase a díky tomu vznikají každoročně série fotografií, které baví a zároveň znechucují svět. Přesvědčte se sami v naší galerii.

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.