nahoru

Šikana slavných: Zpěvačka Rihanna ve škole trpěla kvůli irskému otci. Její pleť nebyla dostatečně černá

venu 26. prosince 2020 • 07:20
Šikana slavných: Zpěvačka Rihanna ve škole trpěla kvůli irskému otci. Její pleť nebyla dostatečně černá
foto: Profimedia.cz

Kdo by to byl řekl. Může se zdát, že zpěvačka Rihanna má ve svém životě všechno. Zářivou kariéru, obdiv mužů i žen, neskonalé bohatství...ale i ona si musela projít peklem, které ji do života poznamenalo. V mládí zažívala drsnou šikanu a v dospělosti se zase stala obětí domácího násilí.

Zpěvačka Rihanna se narodila na Barbadosu. Na pohádkovém ostrově v Karibiku, kam turisté jezdí na dovolené s vidinou ráje na zemi. Pro malou Rihannu to ale bylo spíš místo ve středu pekla. Její vrstevníci si ji totiž dlouhá léta nemístně dobírali. A hloupé připomínky se časem přehouply v šikanu. Hlavním důvodem byly Rihanniny křivky, které se mnohým zdály na její věk až moc oblé a barva její kůže. Zpěvačka má totiž irské kořeny a tak se některým nezdála dostatečně černá. A za to dostávala pěknou čočku. „Nerozuměla jsem tomu. Teď jsem naštěstí v úplně jiném světě, kde se věci jako barva pleti neřeší,“ uvedla v minulosti zpěvačka pro časopis Allure.

Jakmile se ale dostala ze spárů tyranů a stala se slavnou po celém světě, spadla do náruče zpěváka Chrise Browna. Jejich vztah se zpočátku zdál dokonalý. Na veřejnosti se k sobě měli, laškovali a usmívali se do objektivů fotoaparátů. Pak ale pro časopis Vanity Fair zpěvačka promluvila o tom, že ji partner bije. Po jednom incidentu v autě, kde ji zmlátil, dokonce zveřejnila foto, kde měla obličej plný podlitin. S Brownem se rozešla, ale nakonec se k němu opět vrátila s tím, že ho změní. "Myslela jsem, že jsem jeho strážný anděl. Že ho změním. Že mu lidi nerozumí. A chtěla jsem ho chránit," sdělila. Nic z toho se však krásné RiRi nepovedlo. Vztah ztroskotal a dnes žije zpěvačka život úplně bez něj.

 

venu


Klíčová slova: šikana, Rihanna, život, zpěvačkaDiskuse ke článku