nahoru

Nadsamec Putin: Mrkněte na snímky, kde ruský polobůh ukazuje své polonahé tělo

venu 9. října 2020 • 06:20
Nadsamec Putin: Mrkněte na snímky, kde ruský polobůh ukazuje své polonahé tělo
foto: Profimedia.cz

Vladimir Putin slaví svoje 68. narozeniny. Tento muž stojí v čele Ruska už 16 let a vždy mu záleželo na tom, aby ho jeho lid vnímal jako neohroženého prezidenta, houbaře, rybáře, lovece, motorkáře, pilota rogala, ponorky i formule, hokejistu, lyžaře, chovatele psů, plavce, judistu, jezdce na koni nebo hráče kulečníku. Zkrátka muže, který dokáže bez problémů cokoliv a ještě u toho pyšně ukáže svoji nahou mužnou hruď.  

Když se nad tím zamyslíte, je možné Vladimira Putina a jeho kult osobnosti, který se snažil v Rusku i ve světě vybudovat, vnímat dvěma směry. Tím západnějším, kdy všemi svými aktivitami připomíná tak trochu Jamese Bonda avšak z ruské edice a nebo tím východnějším, kdy postupuje dost podobně jako diktátoři z dynastie Kimů ze Severní Koreje. Sice si občas vyrazí lidově zachytat ryby, válet se svými psy ve sněhu nebo si kamarádsky zahrát hokej, zároveň ale jasně dává najevo, že on je tady ten nadčlověk, který zvládne vše. Zneškodnit útočníka pomocí juda, přejet ho autem Formule 1 nebo ho odzbrojit svým nahým hrudníkem.

Zdá se ale, že i tento ruský polobůh stárne. Stylizované fotografie, které celé roky dokazovaly jeho mužnost a sílu, jsou totiž v poslední době minulostí. Nalijme si čistého vína. V 68 letech to přece jenom už není úplně ono. Mrkněte se do naší galerie, kde najdete snímky ze zlaté éry, kdy bylo Putinovo fyzično na vrcholu slávy.

venu


Klíčová slova: narozeniny, tělo, Vladimir PutinDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.