nahoru

Následuj mě: Jak si známý cestovatelský influencer poradil v karanténě

čip 5. září 2020 • 14:10
Následuj mě: Jak si známý cestovatelský influencer poradil v karanténě
foto: Instagram

Ruský fotograf Murad Osmann a jeho žena Nataly svými originálními fotografiemi z cest již několik let úspěšně zásobují Instagram. Jak se ale influencer - cestovatel, jehož příjem prakticky stojí a padá na tom, že dělá reklamu známým cestovatelským cílům nebo ubytovacím zařízením poradí s něčím tak nečekaným, jako je karanténa kvůli koronaviru?

Na začátku jara 2020 se takříkajíc zastavil svět. Pro mnoho lidí to také znamenalo naprosté odstřižení od jejich přijmů. Říkáte si, že toho, kdo pracuje s internetem koronakrize nemohla nijak zasáhnout? Opak je ale pravdou například tehdy, pokud se dotyčný živí například jako influencer - cestovatel. 

Každý, kdo je v dnešní době alespoň částečně internetově gramotný ví, že pokud chcete být na sociálních sítích úspěšní, musíte být také náležitě aktivní. To znamená stále se o svůj profil starat a zásobit ho novým obsahem. Co ale uděláte v případě, že se na celém světě zavřou hranice? Podívejte se, jak si s touto výzvou poradil fotograf Murad Osmann:

čipZastavte drahotu s PREMIUM+


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.