Festival Karlovy Vary a největší párty: Salta metali artisté z Rwandy | Reflex.cz
nahoru

Největší párty, jakou červený koberec zažil. Na festivalu ve Varech metali salta artisté z Rwandy

Martin Bartkovský3. července 2018 • 13:00
960p

Principál Cirku la Putyka Rosťa Novák vyrazil do Rwandy, kde objevil skupinku neuvěřitelných artistů. Spolu s nimi a svým ansámblem vytvořil představení, jehož podobu zachycuje i dokument Cirkus Rwanda, který měl na filmovém festivalu v Karlových Varech premiéru. Podívejte se na unikátní 360° video z červeného koberce, na kterém řádí kluci z Afriky!

Desítka afrických artistů nesměle přešlapovala v baru hotelu Thermal, zatímco kolegyně Tereza Spáčilová dělala rozhovor s jejich uměleckým šéfem a dvěma dalšími tanečníky. Když jsem jim řekl, že je vezmeme na červený koberec, aby nám tam ukázali své umění, úplně se rozzářili a začali zpívat a tancovat. Z bandy rwandských kluků byli najednou paf všichni návštěvníci festivalu, a když poté předvedli na červeném koberci salta, lidskou pyramidu a tanec za zpěvu afrických písní, vysloužili si potlesk, jaký tu jindy mají zahraniční filmové hvězdy.

Podívejte se na video, které zachycuje jejich křepčení. Rozhovor s nimi a další ukázky vám přineseme v následujících dnech.

Další ostuda pro Česko, Babiš má zřejmě nové Čapí hnízdo, říká europoslanec Zdechovský
Obří mlýnky, 26 lidí a 220 tisíc krav ročně. V Polsku vyrábějí hamburgery pro český …

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
22,730
29,980
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější