nahoru

Po červeném koberci na vlastní kůži. Projděte se s naším 360° videem na zahájení MFF Karlovy Vary

Martin Bartkovský 30. června 2018 • 11:22
Červený koberec na vlastní kůži. Projděte se uličkou na zahájení 53. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech
• video: 
Martin Bartkovský

Tisíce lidí se dlouhé hodiny mačkají u bariér, aby na pár vteřin zahlédly oblíbenou hvězdu nebo si udělaly selfie se zvětšenými sochami, připomínajícími křišťálový globus, či s ikonickým červeným kobercem. Reflex vás tam vezme hned a bez čekání. I když jen na pár desítek vteřin. Podívejte se na 360° video z červeného koberce a pohybujte se myší libovolně kolem své osy.

Jen zdálky zamával a pozdravil stovky filmových fanoušků Tim Robbins, který je hlavní letošní hvězdou Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Čekání na světové i české osobnosti filmu se letos protáhlo, přijížděly se zpožděním.

Herec, režisér, producent a hudebník Tim Robbins na červeném koberci zapózoval fotografům a lidem zamával. Nepřipojil se tak k tradici, kterou na festival přinesl John Travolta, když se s bezprostředností začal zdravit osobně s diváky. Podobně i Mel Gibson nebo Richard Gere se s fanoušky zdravili zblízka.

Vy žádná zklamání zažívat nemusíte. Podívejte se na naše video!

 Klíčová slova: Karlovy Vary, KVIFF, VIDEO


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2019

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary skončil 6. července. Mimo soutěže se představila řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přivezl unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu byla americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrátil i Casey Affleck a mezi hvězdami byla i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku