nahoru

Místo, které nespí. Podívejte se, kde se bude nejvíce pařit během festivalu ve Varech

red 25. června 2018 • 14:40
V Karlových Varech se bude během festivalu pařit v Becher zone
• video: 
Becherovka

Ať už přijdete na filmový festival do Karlových Varů zhlédnout největší trháky, nebo spíš známé tváře, Becher Zone nemůžete minout. Najdete ji v samotném centru festivalového dění, hned vedle Spa hotelu Thermal. A prolnout se touto špičkově vybavenou zónou můžete každý den, kdykoliv od 10 h dopoledne do 4 h ráno dalšího dne!

Becher Zone bude místem pro denní hosty i noční „dravce“. Za světla se promění v dokonalou chill out zónu, kde můžete odpočívat nebo probrat filmy, jaké jste viděli, a známé tváře, které jste ve Varech potkali. Ba co víc, právě v Becher Zone vaše šance na zahlédnutí herců, režisérů i modelek značně vzrostou. Protože čím víc se bude blížit noc, tím víc poroste koncentrace známých tváří, jež do Becher Zone chodí i pro svou kapku ryzí festivalové zábavy.

S blížícím se večerem bude přibývat také počet namíchaných drinků, které si berou na starost profesionálové. Během jedné noci jich namíchají tisíce a budou to ty nejlepší, které jste kdy pili. Za koktejlovým menu stojí totiž George Němec, respektovaný barmanem a brand ambasador Becherovky! K tomu si připočtěte i skvělé jídlo nebo cool workshopy, kdyby vás nebavilo jen tak sedět. A hudební doprovod? Bude. A ne ledajaký. Protože TOP místo v Karlových Varech bude hostit i TOP DJs.

red


Klíčová slova: Karlovy Vary, KVIFF, filmy, becherovka, pártyDiskuse ke článku