KVIFF.TV přinese živě všechny důležité okamžiky 58. ročníku KVIFF divákům po celém světě.

KVIFF.TV přinese živě všechny důležité okamžiky 58. ročníku KVIFF divákům po celém světě. Zdroj: red

KVIFF.TV Park vedle Hotelu Thermal nabídne každý den festivalu bohatý program včetně koncertu Tata Bojs

Letos už potřetí vyroste hned vedle srdce festivalu, Hotelu Thermal, KVIFF.TV Park. Multifunkční festivalové centrum nabízí od 11 hodin dopoledne do 3. hodiny ranní bohatý program, otevřený všem návštěvníkům festivalu. KVIFF.TV Park je prostor pro vše, co se do kina nevejde: rozhovory, setkání s tvůrci, hudbu a zábavu.

„Jsme rádi, že během dvou ročníků začali návštěvníci festivalu vnímat KVIFF.TV Park jako přirozenou součást festivalového dění. KVIFF.TV Park i letos nabídne celodenní bohatý program a prostor pro vzájemné setkávání filmových osobností různých profesí i běžných diváků. Pro návštěvníky je každý den připraveno až devět programových bloků, které tvoří rozhovory, kvízy či besedy. Nemalou radost nám dělá také to, že modulární stavba KVIFF.TV Parku, kterou pro nás navrhlo architektonické studio CHYBIK + KRISTOF, je oceňovaná také pro svou estetickou hodnotu. Získala ocenění Grand Prix architektů 2023 a ucházela se i o prestižní titul Stavba roku globálně největšího architektonického magazínu ArchDaily,“ říká výkonný ředitel KVIFF Kryštof Mucha. V rolích moderátorů se vrátí známé tváře jako Čestmír Strakatý, Kovy, Janek Rubeš, Gabriela Heclová a nově se ujme mikrofonu legenda filmové žurnalistiky, Věra Míšková.

Čtyřikrát během festivalu bude stage KVIFF.TV Parku patřit stand-up comedy a svou kůži tu dají všanc umělci z těch nejzvučnějších: Arnošt Frauenberg, Adéla Elbel, Dominik Heřman Lev i slovenský komik Jakub „Zitron“ Ťapák.

Denně vpodvečer si publikum zasoutěží ve vědomostním KVIFF.TV kvízu by CAMPARI o zajímavé ceny. Soutěže budou moderovat Kovy, Gabriela Heclová, Janek Rubeš a při jednom z dílů diváky prozkouší Jan Pokorný, známý hlas Radiožurnálu. Kvíz se bude taktéž přenášet ve vysílání.

Na některých akcích z programu Parku se budou podílet mediální partneři festivalu, konkrétně ELLE, Reflex nebo Radiožurnál.

Po 20. hodině moderátory vystřídají DJs a KVIFF.TV Park se promění v epicentrum party. Třikrát během festivalu se uskuteční živé koncerty populárních interpretů, mezi nimi například Paulie Garand a Annet X spolu s NobodyListen. Středa bude patřit koncertu Tata Bojs. Od 11 až do zavíračky bude návštěvníky kvalitními drinky každý den zásobovat centrální bar CAMPARI Lounge. Vždy od 17 hodin pak bude bar patřit pravému italskému aperitivo momentu, během kterého si návštěvníci budou moci k oficiálnímu drinku festivalu CAMPARI dopřát i vybrané pochutiny. Ve čtvrtek 4. 7. čeká návštěvníky KVIFF.TV Parku výjimečná noc. Během speciální Iluminate Night zahraje DJ Nobody Listen a živě vystoupí hudební skladatel a producent Karel Havlíček.

Nově bude v KVIFF.TV Parku hokejová střelnice CCM, situovaná uvnitř prostoru, kde budou také malá bistra, a o kávu se postará značka Caffè Vergnano v mobilní kavárně v blízkosti KVIFF.TV Parku. Vše si budete moct vychutnat na stylovém posezení od Klaus Timber.