nahoru

Pokáč se v sexy kostýmu ohlíží za letošním karlovarským festivalem

red 15. července 2022 • 14:30
Video se připravuje ...
Pokáč a jeho ohlédnutí za karlovarským festivalem
• video: 
red

Největší filmový festival v ČR je již za námi, a tak je čas si říct, jaký ten letošní ročník vlastně byl. Se svým zhodnocením proto přispěchal i Pokáč. Novinku, která patří do série Pokáčových rychlovek Frekvence 1, pojmenoval velmi jednoduše a stroze Ohlédnutí za KVIFF 2022.

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech není jenom přehlídkou filmů, ale také módy a celebrit. Každý rok se hvězdy na červeném koberci předhánějí, kdo dorazí v nejzajímavější a nejodvážnější róbě. „Každoroční festival snobárny a nevkusu ve Varech byl letos opět výživný, pojďme si ho společně připomenout," říká Pokáč o skladbě Ohlédnutí za KVIFF 2022. Hostům toužícím po slávě, jejich oblíbeným kratochvílím a výstředním outfitům se písničkář věnuje ve své novince. Rozhodně nejde o přehlídku elegance, stylu a krásy, jak by se slušelo na podobnou akci. Součástí veselého videa je i stylový sexy kostým Pokáče. Pokud se chcete pobavit, tak si novinku určitě pusťte. 

Všechny Pokáčovy rychlovky Frekvence 1 najdete na webu.

 

redMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2022

Historie Ubytování během festivalu

Vstupenky a passy

 

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se koná od 1. do 9. července 2022. Přinášíme pro vás informace o filmech, premiérách, celebritách i užitečné rady a tipy, jak si festival co nejvíc užít.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.