nahoru

Vrchní, prchni! Karlovarskou kolonádou se ve středu proběhnou výčepní

-red- 24. srpna 2021 • 18:00
Běh výčeponích v roce 2019
Běh výčeponích v roce 2019
• foto: 
Prazdroj

Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech se Mlýnskou kolonádou opět proženou desítky výčepních. Do letošního ročníku Běhu výčepních se zapojí nejlepší výčepní piva a také účastníci prestižní soutěže Master Bartender. Společně zinscenují slavnou scénu z filmu Vrchní, prchni, ve které probíhá zástup číšníků karlovarskými kolonádami.

Zábavný běh výčepních bude zahájen ve středu 25. srpna v 17 hodin u Mlýnské kolonády v Karlových Varech, samotný běh startuje v 17:30. Moderovat celou akci bude sportovní komentátor Michal Dusík. Výčepní poběží skrz Mlýnskou kolonádu, dále Lázeňskou ulicí a kolem Meteorologického sloupu zpět po nábřeží. V cíli u Mlýnské kolonády se můžete osobně seznámit s výčepními a vychutnat si čepovaný Pilsner Urquell v nejvyšší kvalitě.

Pilsner Urquell je také hlavním partnerem filmu Zátopek, který zahájí letošní festival. Na počest vynikajícího českého atleta poběží všichni výčepní se startovním číslem 903 na zádech. Právě s tímto číslem na dresu vybojoval Emil Zátopek tři zlaté medaile na olympiádě v Helsinkách v roce 1952. 

Ve stejný den bude v pivní zóně Pilsner Urquell k dispozici hladinka za speciální maratonskou cenu 42 Kč. 

 

-red-Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2022

Historie Ubytování během festivalu

Vstupenky a passy

 

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se koná od 1. do 9. července 2022. Přinášíme pro vás informace o filmech, premiérách, celebritách i užitečné rady a tipy, jak si festival co nejvíc užít.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.