nahoru

Jiří Bartoška přivítal na červeném koberci ve Varech prvního hosta. Byl jím Dohořel

-bam- 20. srpna 2021 • 15:30
Jiří Bartoška a Dohořel
Jiří Bartoška a Dohořel
• foto: 
TMBK

Letošní ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF) opět přivítá mnoho zajímavých hostů. Kromě zahraničních hvězd i osobností českého filmového světa přijal pozvání i proslulý virtuální profesor Albert Dohořel. 

S virtuálním profesorem Dohořelem se  můžete setkat  v interaktivní laboratoři Světa bez kouře umístěné ve Dvořákových sadech u hotelu Thermal. Uvnitř laboratoře dospělým kuřákům představí  výzkum a vědu společnosti Philip Morris, stojící za moderními bezdýmnými nikotinovými alternativami. Dozvíte se také, jaká jsou hlavní rizika spojená s kouřením a se spalováním tabáku. V laboratoři jsou k vidění  nejmodernější technologie, jako jsou digitální rentgeny a holografické boxy nebo virtuální realita a 3D brýle. 

Překvapí vás i samotný profesor Dohořel, jde totiž o virtuální  postavu, která byla vytvořena s využitím technologie Motion Capture. Hlas a pohyb mu propůjčil herec Marek Němec. V sobotu 21.8. v čase od 16:00 do 20:00 a neděli 22.8. od 11:00 do 14:00 se díky technologie Motion Catpure live budete moci s postavou profesora Dohořela  i živě pozdravit.

Se Světem bez kouře a virtuálním profesorem Dohořelem se můžete seznámit také na svetbezkoure.cz.

-bam-Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2021

Program Historie Ubytování během festivalu

Filmy 2021 Celebrity ve Varech

 

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se koná od 20. do 28. srpna 2021. Festival letos přinese řadu českých premiér. Zahájení bude patřit filmu Zátopek. I přes veškerá koronavirová opatření se můžeme těšit na KVIFF ve vší parádě.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.