Testování na covid-19 ve slovenské Nitře (8. 1. 2021)

Testování na covid-19 ve slovenské Nitře (8. 1. 2021) Zdroj: Reuters

Vládní zmocněnec zrušil na Slovensku covid. Zemřelí budou vráceni rodinám a zapojí se do společnosti

Přelomové rozhodnutí učinil zmocněnec slovenské vlády pro vyšetření údajného selhání státu v období pandemie poslanec Peter Kotlár, který s pravomocí mu svěřenou oficiálně zrušil covid na Slovensku. a udělal tak za tímto nehezkým obdobím tlustou čáru.

Upozornění: Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

„Při bližším bádání na internetu a na facebookové skupině „Ilumináti ovládají svět očkováním“ jsem dospěl k závěru, že na Slovensku žádná pandemie covidu nebyla. Byla to jedna veliká nafouknutá mediální bublina mající jediný účel. Vystrašit lidi a potom je ovládnout. Stál za tím nejspíš Bill Gates nebo Soros. To ještě nevím. Každopádně pandemie covidu na Slovensku nikdy nebyla,“ prohlásil vládní zmocněnec Kotlár.

„Všichni ti takzvaně zemřelí, kteří měli údajně zemřít na covid, ve skutečnosti nezemřeli. Vláda proto domnělé zemřelé z doby údajné pandemie vrátí zpět rodinám a pokusí se je zapojit zpět do společnosti. Pro simulanty nemáme žádné pochopení,“ dodal Kotlár.

Pokračujte ve čtení vytvořením bezplatného účtu nebo přihlášením

Pokračovat