Elon Musk

Elon Musk Zdroj: Reuters

Elon Musk si utahuje z Manchesteru United
Twitter připravuje žalobu na Elona Muska
Elon Musk, Talulah Rileyová a jeho děti z prvního manželství – Vivian Jenna vpravo dole.
Elon Musk a jeho bývalá žena Talulah Rileyová
Elon Musk
16
Fotogalerie

Elon Musk odjel Teslou do Ruska vyjednat mír. Kousek za Varšavou mu došla baterka, takže se mír odkládá

Miliardář a filantrop Elon Musk se aktivně zapojil do vyjednávání míru na Ukrajině. Po pár návrzích na Twitteru, jak by se celá situace měla vyřešit, neváhal a zamířil přímo do Moskvy za Putinem, aby jednou provždy ukončil tuto nesmyslnou válku.

„Ve světě byznysu jsem dosáhl všeho, čeho člověk může dosáhnout. Nyní je mě třeba jinde. Přišel čas, abych společnosti taky něco vrátil. Ve světě je potřeba mír a toho taky dosáhnu. Jelikož jsem nejdůležitější a nejzajímavější člověk na světě, je mou povinností přinést do světa mír a zlepšit tak život všem lidem na planetě Zemi,“ vysvětloval Musk na tiskové konferenci před svým odjezdem do Moskvy.

„Když si něco usmyslím, tak toho dosáhnu. Mír bude po mém zásahu takřka jistota. Již jsem informoval prezidenta Putina, že dorazím na jednání. Slibuju si od toho hodně, ale věřím, že toho dosáhnu ještě víc než hodně. Dosáhnu všeho. Já jsem Elon Musk, kurva,“ hřměl Musk do mikrofonu.

Následně, jelikož zbylo ještě trochu času, představil na tiskové konferenci nové vyklápěcí zrcátko na automobil Tesly nové generace, které se při prezentaci nevyklopilo, nýbrž z auta odpadlo. Musk se tomu zasmál, oznámil, že to tak zrcátko má dělat, a potom odešel.

Z USA posléze Musk ihned odletěl svým soukromým letadlem do Varšavy, kde za přítomnosti novinářů slavnostně nastoupil do auta Tesla model S a za zvuků americké hymny a bouchání ohňostroje vyjel na cestu do Moskvy.

Třicet kilometrů od Varšavy však Muskovi došla v tesle baterka, takže musel zastavit a situaci řešit.

„To tady v tý prdeli, v tom vidlákově v zemi třetího světa, nemají nikde nabíjecí stanici?“ vztekal se Elon Musk, jemuž došla baterka v autě na silnici druhé třídy mezi dvěma vesnicemi vedle kukuřičného pole.

„Pan Musk kopal do auta a zuřil. Potom šel dva kilometry pěšky do nejbližší vesnice a dožadoval se nabíjecí stanice. Když mu místní řekli, že nejbližší stanice je ve Varšavě, pan Musk házel po místních kameny a vykřikoval, že jsou zaostalé opice a ať se vrátí zpět na stromy. Když se uklidnil, chodil dům od domu, jestli někdo nemá aspoň prodlužovací kabel. Bohužel tak dlouhý nikdo neměl,“ vypověděl náhodný svědek.

Podle všeho, když Musk zjistil, že své auto na místě nenabije, rozhodl se, že svou teslu nechá odtáhnout zpět do Varšavy.

„Můžu to potvrdit. Pan Musk pobíhal po naší vesnici a všem nadával, že jsme zaostalí burani. Potom se sháněl po odtahovce. Nabídl jsem mu, že ho odtáhnu do Varšavy traktorem. Vynadal mi do vidláků a nakopl mi vzteky dvě slepice, co jsem měl na dvorku,“ tvrdí místní muž.

Musk si podle svědků chtěl posléze přivolat vrtulník, ale jeho telefonu se nepodařilo připojit na Skylink. To ho mělo rozčilit ještě víc.

„Já na tohle seru. Člověk chce pomoct, chce nastolit mír, ale všude je to tady samej vidlák. Evropa je ztracená. Tu nemá cenu zachraňovat,“ měl vykřikovat Musk, načež šel pěšky na nejbližší vlakovou zastávku. Celou cestu měl nadávat.

Když se vlakem dostal zpět do Varšavy, nasedl zpět do svého soukromého letadla a odletěl domů s tím, že mír se odkládá, protože na tohle prý nemá nervy.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Eskalující konflikt na Ukrajině je ale smutnou skutečností.

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>

Video placeholde
ELON MUSK • Videohub