Expremiér Andrej Babiš (ANO) ve svém obytňáku. Na mítinky musí dohlížet policie

Expremiér Andrej Babiš (ANO) ve svém obytňáku. Na mítinky musí dohlížet policie Zdroj: ČTK / Koblenc Václav

Expremiér Andrej Babiš (ANO) ve svém obytňáku. Na mítinky musí dohlížet policie
Expremiér Andrej Babiš (ANO) ve svém obytňáku. Na mítinky musí dohlížet policie
Expremiér Andrej Babiš (ANO) ve svém obytňáku. Na mítinky musí dohlížet policie
Expremiér Andrej Babiš (ANO) ve svém obytňáku. Na mítinky musí dohlížet policie
6
Fotogalerie

Babiš na mítinku pověřil policii, aby střílela ostrými do skupiny hlučných sirotků, a nechal zbít několik vdov

Poslanec Andrej Babiš ve svém obytném voze jezdí po republice, podepisuje lidem knihy, které za něj napsal někdo jiný, vlídným slovem pohovoří se seniorkami a občas nechá svou ochočenou policii někoho zmlátit nebo zastřelit. Klasické léto Andreje Babiše.

Po nedávném úspěchu, kdy policie na mítinku Babiše zaklekla na chlapce s autismem a jeden horlivý policista kopem z otočky skopnul z kolečkového křesla muže, který byl podezřelý z toho, že směrem k Babišovi vysílá negativní myšlenky, slaví Andrej Babiš a jeho přidružená policie další úspěch.

Na mítinku v Bezděkově, kam dorazil Andrej Babiš ve svém obytném voze v pondělí dopoledne a ihned začal podepisovat různé knihy, opět zasahovala policie, protože se kolem Andreje Babiše pohybovalo několik nebezpečných sirotků z místního sirotčince. Sirotci vypadali hladově a byli zřejmě i nemocní, tak vydal Andrej Babiš povel k tomu, aby je policie začala střílet.

„Já se rád scházím s lidmi. Rád jim povím, co chtějí slyšet, slíbím, co nemůžu splnit, a pak se s nimi vyfotím. To je můj život. To jsou mé mítinky. Z nějakého důvodu mi ale na mítinky chodí tihleti nacisti a fašisti, kteří se mi násilím snaží mítinky narušit.

Já nejsem zastáncem násilí, ale když na mítink přijde někdo, kdo nešíří dobrou náladu a vůbec mi netleská, když něco řeknu, tak takový člověk potřebuje denacifikovat a defašistikovat.

Jako třeba teď ti sirotci. Potloukali se na mém mítinku a byli podezřelí. Já věděl, že mají něco za lubem. Koukalo jim to z očí. Ta chudoba a bída z nich sálala. Nechtěl jsem čekat na problémy, tak jsem vydal preventivní rozkaz k tomu, aby policie v civilu několik sirotků pro výstrahu postřelila,“ vysvětloval Andrej Babiš.

Na otázku, jak je možné, že dává policii ze své pozice řadového poslance rozkazy, odpověděl, že to nebyly žádné rozkazy. Že jen projevil přání.

„Já nemám pravomoc rozkazovat policii a nemůžu ji ani nijak ovlivňovat. Policisté mě ale mají rádi. Já jsem jim přidal a slíbil, že jim přidám ještě víc, tak jsem jejich Bůh. Zbožňují mě. Za to já nemůžu, že jsem takový sympaťák, že policisté líbají půdu, po které chodím.

I policisté jsou lidi. Občani. Voliči. Voliči, kterým naslibuju spoustu věcí, najdu pro ně nepřítele, před kterým je ochráním, a tím pádem mi boudou vděční a budou mi sloužit,“ nastínil Andrej Babiš.

Jak je vidět, je to všechno v naprostém pořádku. Policie v civilu neplní příkazy Andreje Babiše, ale pouze vykonává jeho vůli z vlastního přesvědčení.

Po střelbě do sirotků na mítinku Andreje Babiše posléze policie v civilu pro výstrahu zmlátila řetězem několik vdov a vypustila galusky několika postiženým občanům na kolečkových křeslech, kteří se mohli, ale nemuseli chystat proti Babišovi protestovat.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Bolševické manýry policie na Babišových mítincích jsou ale smutnou realitou.

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>

Video placeholde
Andrej Babiš a jeho střet s demonstranty při jeho (ne)kampani v Táboře • Twitter