nahoru

Poslanec Volný podepsal smlouvu s Oktagonem jako volný zápasník MMA. Jeho příští zápas bude v Senátu

Dominik Landsman25. ledna 2021 • 18:30
Poslanec Volný podepsal smlouvu s Oktagonem jako volný zápasník MMA. Jeho příští zápas bude v Senátu
foto: Facebook

Poslanec Lubomír Volný,  který je historicky první člověk v České republice, který byl moc nácek i na Tomia Okamuru, a proto z SPD přesídlil do hnutí Jednotní, v pondělí podepsal zápasnickou smlouvu s Oktagonem jako  doposud volný zápasník MMA. Nyní se bude rvát již pod hlavičkou organizace Oktagon MMA.

„Lubomíra sledujeme dlouho a po té exhibici v Poslanecké sněmovně, kdy s přehledem zvládl i tři borce najednou, si o smlouvu prostě a jednoduše řekl,“ potvrdil  Roman Žambovský, skaut z Okgatogonu, který má za úkol vyhledávat nové talenty.

„Pokud jste Lubomírův zápas ve sněmovně sledovali, potom vám nemohla uniknout takřka precizní práce nohou. V postoji je Lubomír velmi silný a takzvaně nepoložitelný.  Obranu má na špičkové úrovni a ani útok není zanedbatelný. Dokonce má svůj takzvaný signiture move, tedy „flákanec“. To je u vrocholových MMA zápasníků důležité, mít něco navíc. Něco, co rozhoduje souboje.  Lubomír se svým flákancem udělá v MMA díru do světa, jsem si tím jistý,“ předpovídá Roman Žambovský Lubomíru Volnému v MMA zářnou budoucnost. 

„Ale tak jasně, že mě to potěšilo. Jenom bych rád předeslal, že jsem smlouvu s Oktagonem rozhodně nepodepsal kvůli penězům. O ty mi nejde. Jde mi hlavně o vlast. O lidi. Já se budu prát za naše křesťanské hodnoty, za klasickou  rodinu a za práva heterosexuálů. Taky se poperu za bílou Českou republiku bez islámu a imigrantů,“ plánuje Lubomír Volný svou motivaci. 

Promotér v současnosti hledá pro Lubomíra Volného soupeře. Jedno je však jisté. Další Volného zápas proběhne v Senátu.

„V Poslanecké sněmovně zápas již proběhl, takže se poohlížíme po novém místě, aby Lubomír divákům a fanouškům nezevšedněl. Přímo se nám nabízí Senát, kde by Lubomír mohl napadnout nějaké senátory. To jsou povětšinou starší ročníky, takže by to pro Lubomíra neměl být problém a spousta občanů má Senát za zbytečný, takže rádi uvidí,  kterak senátoři dostávají takříkajíc na budku, popřípadě rovnou flákanec,“ plánuje promotér Emil Vácha.

„Určitě chceme udělat z Lubomíra politického zápasníka, který bude objíždět politické soupeře a tyto před kamerami mlátit. Sportovní přínos bude v tomto případě zanedbatelný. Důležitá je právě ta show pro diváka. Určitě vyšleme Lubomíra i na Hrad,  aby namlátil jak Zemanovi, tak Ovčáčkovi, a na co se velmi těšíme, pokud se to podaří domluvit, je zápas s Tomiem Okamurou o vlastenecký pás. Okamura, který je napůl Japonec, působí, že díky tomu ovládá nějaké bojové umění, takže divák bude napjatý, jak souboj dopadne,“ zasnil se Emil Vácha. 

Souboj s Tomiem Okamurou o post největšího vlasteneckého borce a vysmívaného kreténa je zatím ve hvězdách, nicméně souboj s náhodnými poslanci či senátory může podle aktuální formy Lubomíra Volného přijít takřka kdykoliv. 

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Pravdou ale je, že poslanec volný předvedl minulý týden v Poslanecké sněmovně pěkné divadlo.

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>

Dominik Landsman
Diskuse ke článku