nahoru

Český svaz deviantů a obšourníků se oficiálně distancoval od velikonočního videa premiéra Babiše

Dominik Landsman 14. dubna 2020 • 13:00
Video se připravuje ...
Andrej Babiš vyšupal Moniku dvoumetrovou pomlázkou
• video: 
Youtube @ANO

Existuje jedno čínské přísloví, které říká, že neštěstí chodí v páru. Nyní se ukázalo, že je to pravda. Jako by nestačilo, že lidi sužuje koronavirus, strach z budoucnosti, ze ztráty zaměstnání. Teď ještě navíc premiér Andrej Babiš natočil velikonoční video, které je tak úchylné, že se od něj na mimořádné tiskové konferenci distancoval samotný ředitel Českého svazu deviantů a obšourníků.

„My ze svazu deviantů a obšourníků nejsme samozřejmě žádní beránci. Máme ty své choutky a často jdeme těmto choutkám naproti. Pohybujeme se na hraně nejen morálky, ale i zákona, přičemž často tuto hranici překročíme. Ale i my máme svoji hrdost. I my máme své hranice. Video pana premiéra se v žádném případě neslučuje s morálními zásadami Českého svazu deviantů a obšourníků. Ač náš morální kompas nikam neukazuje a jen se jeho střelka alibisticky neustále točí dokolečka, tak po zhlédnutí toho videa museli i ti nejotrlejší z nás odvracet zrak. Jménem Českého svazu deviantů a obšourníků se od videa pana premiéra oficiálně distancuji a označuju ho za až moc úchylné pro náš svaz,“ prohlásil na mimořádné tiskové konferenci Roman Šlupička, ředitel Českého svazu deviantů a obšourníků.

To Spolek PP (podrážděných pipin) zašel ještě dál. Nejen že video premiéra Babiše odsoudil, ale chystá na Andreje Babiše i žalobu.

„Video, které premiér natočil a zveřejnil, je jasným návodem pro různé agresivní perverzní jedince, jak napadnout bezbrannou ženu. Je to muskulaturní přežitek z minulé doby, stejně jako pan premiér. Jak jinak si to máme vyložit? Andrej Babiš vysílá signál, že je zcela v pořádku schovat se za roh jako ten poslední ouchyla vedle z dědiny, tvářit se deviantně a posléze zezadu ženu napadnout. Já vím, že si pan premiér myslí, že když má u toho roušku, že posbírá plusové bodíky, ale tak to není. Na ženy se neútočí ani s rouškou,“ rozčiluje se paní Dagmar Bohoušová, zástupkyně ředitelky Spolku PP (podrážděných pipin), která v úterý ráno podala na Andreje Babiše jménem spolku žalobu.

Pokud dáme stranou žaloby a prohlášení různých spolků, tak velikonoční video Andreje Babiše má dopad i na běžný život spousty obyčejných lidí.

„Dcera náhodou viděla video pana premiéra a teď se bojí spát sama v pokojíčku. Má strach, že má pod postelí pana Babiše s rouškou. Vůbec nevíme, co s ní. Spí teď s námi s manželem v posteli. Do dětského pokoje ji nedostaneme,“ stěžuje si paní Alena, jejíž osmiletá dcera se bude z velikonočního videa premiéra Babiše dostávat zřejmě dlouho. A není sama.

„My teď doma synovi říkáme, že když bude zlobit, přijde pan Babiš s rouškou. To byste viděli, jak to funguje,“ pochvaluje si naopak pan Vladimír.

Jak je vidno, může mít video Andreje Babiše i pozitivní dopad. Podle všeho však převažují hlavně ta negativa.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Skutečností ale je, polská vláda zatím koronavirou krizi zvládá lépe než ta česká.

Dominik LandsmanPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.