nahoru

Na kole za pivem: 5 cyklotras, které vás provedou po malých pivovarech

Jakub Švec, psp 23. července 2021 • 16:00
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
• foto: 
Profimedia.cz

Dovolená v Česku může často znít jen jako nudný kompromis. Zvláště v době pandemie onemocnění covid-19 mnoho lidí volí spíše domácí verzi dovolené i když by přitom raději trávili dovolenou v zahraniční destinaci. Nicméně i relativně malé území, na kterém se Česká republika nachází, nabízí velké množství míst k poznávání. Stále dokola nás dokáže tento kout v srdci Evropy překvapovat a často není potřeba za různými krásami cestovat tisíce kilometrů.

Pokud máte rádi cyklistiku a chcete se podívat po nemalé části našeho území, pak vám nabízíme 5 velkých cyklotras. Jako bonus jsou u těchto tras vyznačeny malé pivovary. Nabízíme tedy 5 cyklotras, více než 1 000 kilometrů a k tomu 50 minipivovarů. Vše podstatné naleznete v naší infografice, pak už jenom stačí nafouknout kolo a nasadit helmu. Nezapomeňte ovšem na zodpovědnost a při ochutnávkách v pivovarech to nepřežeňte.

Jakub Švec, psp


Klíčová slova: cestování, pivo, cyklistika, pivovar


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.