Akty X - Tématem pro měsíc březen 2024 je folklór

Akty X - Tématem pro měsíc březen 2024 je folklór Zdroj: Petr Vagner

Březnové Akty X (ne)tradičně: Až do Velikonoc poběží soutěž v aktu na téma FOLKLÓR. Vyhraje váš snímek?

S novým měsícem příchází i nové kolo fotografické soutěže Reflexu Aktů X. V březnu se zaměříme na nadcházející Velikonoce, soutěžním tématem bude FOLKLÓR a soutěžící vyzýváme pojmout toto tradiční téma netradičně. Fotografové, fotografky a modelky nám mohou zasílat své aktové fotografie prostřednictvím odkazu níže a soutěžit tak o možnost publikace v časopise a sítích Reflexu. Podrobnosti o soutěži se dočtete níže.

Soutěž "Akty X" je určena nejen profesionálním fotografům a modelkám, ale také amatérům, kteří tvoří aktové fotografie a mají zájem je sdílet ve veřejném prostoru.  Soutěž Akty X 2023 bude probíhá v období od 1. 6. 2023 do 31. 5. 2024. Každý měsíc je vyhlášeno nové téma, na které mohou účastníci soutěže reagovat svými snímky. Téma pro březen – desátý soutěžní měsíc je „FOLKLÓR".

>>>SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFII NAHRAJTE ZDE<<<

Každý měsíc bude v rámci měsíčního soutěžního kola vybráno 10 finalistů. Z deseti finalistů bude také vybrán jeden výherce. Za soutěžní rok tedy vznikne 108 měsíčních finalistů a 12 výherců.

Finalisté každého měsíce se mohou těšit na: Publikaci na webu Reflex.cz a možnost publikace na sociálních sítích Reflexu. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Březnové soutěžní kolo s tématem FOLKLÓR běží od 1. 3. 2024 do 31. 3. 2024. Účastník soutěže může zaslat více než jednu rozdílnou fotografii na dané téma, nikoliv však více fotografií ze stejného fotosetu. Účastník může také soutěžit v libovolném počtu soutěžních kol (měsíců). Podrobnosti ohledně soutěže i požadované náležitosti k odesílání soutěžních fotografií najdete v kompletních pravidlech a podmínkách soutěže zde.

Akty X jsou kromě možnosti na výhru také skvělou příležitostí pro fotografy a modelky, aby si vyzkoušeli nová témata a našli další prostor ke zviditelnění svých fotografií.

Pokud vás soutěž oslovila, neváhejte a přihlaste svou aktovou fotografii odkazem výše.