nahoru

Psí život Ondřeje Hejmy

Ondřej Hejma 28. ledna 2004 • 13:33

Prima večer s majorem Zemanem nám popřáli moderátoři druhé nejsledovanější televize a nakročili k dalším úspěchům. Zájem sadomasochistických diváků byl nad očekávání velký a já jen doufám, že čistě z komerčních důvodů uvidíme v dohledné době i Okres na severu. Najdeme odvahu podívat se Pláteníkovi do očí? Ale skutečně tvůrčím počinem pro Českou televizi by bylo pokračování příběhů majora Zemana po čtyřiceti pěti letech.

Foto
Seriál by mohl začínat Tajemstvím mrtvého studenta na Národní třídě a příběh o Citrónovi, krásné Sabině a státním tajemníkovi by byl jeho přirozeným vyvrcholením. Když už je řeč o Zemanovi, je třeba kvitovat, že Miloš, tento excentrický prognostik, pravděpodobně nachází novou roli. Pro svou dávku cholesterolu si k něm u po americkém velvyslanci přijel i prezident Klaus a my se můžeme jen dohadovat, o čem byla v Neverlandu na Vysočině skutečně řeč. Já bych ocenil, kdyby byl Bimbo nominován do Bruselu. V belgické metropoli by jako eurokomisař mohl zastávat roli třeba vedoucího vládní kantýny.
Je to funkce odpovídající přivandrovalcům z Východu a jako představitel země, která vypije nejvíc piva na hlavu, by si bez problémů získal přirozený respekt. A z této pozice by pak Unii mohl rozkládat zevnitř. Poté, co by kolegy naučil snídat zabijačkovou polévku a ovar,tři dni staré hotovky by snadno a rychle dokončily dílo zkázy.

Ondřej Hejma


Kurzy měn
25,330
20,540
28,650
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
Nejčtenější
Komentáře