nahoru

První trailer nové detektivní komedie Wilsonov, představí se v ní Macháček, Dyk a Pauhofová

ref17. června 2015 • 17:00
Jiří Macháček v roli detektiva
Jiří Macháček v roli detektiva
• foto: 
Falcon

Wilsonov, tak se jmenuje nová česká detektivní komedie, která má být natočena ve stylu slavných filmů Adéla ještě nevečeřela či Tajemství hradu v Karpatech. Alespoň to tvrdí jeho tvůrci. Včera se objevil první trailer filmu, který půjde do kin v říjnu. Natočil ho režisér Tomáš Mašín podle scénáře Marka Epsteina.

„Na životě je nejsmutnější, že poslední slovo v něm maj vždycky idioti,“ tvrdí ve filmu inspektor  Food, kterého hraje Jiří Macháček.

Děj se odehrává na počátku minulého století. První světová válka právě skončila a v zapadlém městě kdesi ve střední Evropě začíná primátor Dangl snít svůj sen - plánuje připojení města ke Spojeným státům americkým a přejmenování na Wilsonov (na amerického prezidenta Woodrova Wilsona). Vše klape, až na jeden problém: Ve městě řádí tajemný vrah.

Detektiva ve filmu hraje Jiří Macháček, mladého policejního čekatele Vojtěch Dyk, dále uvidíte Táňu Pauhofovou, Jana Krause i Petra Čtvrtníčeka.

Trailer můžete vidět zde:

ref

Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější